13 Ekim 2010, Çarşamba 09:04:19

KTHY'DE HESAP İŞLEMLERİ SÜRÜYOR

KTHY'nin durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan KTHY Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Çavuşoğlu, alacak-verecek, mahkeme, kayıt, acente, hesap işlerinin sürdüğünü belirterek tasfiye işlemlerinin tamamlanması halinde ay sonu gerçekleşebileceğini açıkladı.
  • Siz sanmayın ki 15, 20 ve 30 yıl sadece bir pencereden bakmak ve rezervsyon yapmakla çok marifetlisiniz teknoloji gelişiyor ama siz aynı yerde saymaya devam ediyorsunuz yeni kurulacak şirket için ise işiniz biraz zor görünüyor sadece rezervasyon yapmakla şirket dönmüyor .......
  • Durmak yok.Zarara devam
  • Yeni havayolu kurulduğunda ne yazıkki sendika artık birşey yapmayacak. Genel müdürlük Türkiyede olacak. Sırf sendikanın yüzünden KKTC vatandaşları KTHY da iş sahibi olamayacaklar. Verdiği zararın nerelere kadar gittiğini artık siz düşünün.
  • Şayet sendika olmasaydı, her ay zam diye gösteri yapmasaydı, 45 gün izin hakkı için yırtınmasaydı, Ercan kapılarında kavgalar edip grev yapmasaydı KTHY hala yaşıyor olacaktı. Toplu sözleşmeleri imzalatırken ağzınızdan köpükler akıyordu. Alın size toplu sözleşme. KTHY bitti. Bitirdiniz. Utanmadan buralara da yazı falan yazmayın.
''Faaliyetimiz olmamakla birlikte henüz canlıyız, giderimiz var, gelirimiz yok'' diyen KTHY Yönetim Kurulu Başkanı Çavuşoğlu, bu ay maaşları ödeyemediklerini belirtti. 
 
Çavuşoğlu, yeni havayolu şirketi kurma çalışmalarının sürdüğünü, henüz kesin netice almamakla beraber iyiye gidildiğini ve kısa sürede sonuç alacaklarına inandığını dile getirerek, elinde bilet olan yolcuların Atlasjet'le taşınması işlemlerinin de sürdüğünü sözlerine ekledi.
 
 
 
KTHY'DE HESAP İŞLEMLERİ SÜRÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 8 yıl önce
Siz sanmayın ki 15, 20 ve 30 yıl sadece bir pencereden bakmak ve rezervsyon yapmakla çok marifetlisiniz teknoloji gelişiyor ama siz aynı yerde saymaya devam ediyorsunuz yeni kurulacak şirket için ise işiniz biraz zor görünüyor sadece rezervasyon yapmakla şirket dönmüyor .......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Durmak yok.Zarara devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yeni havayolu kurulduğunda ne yazıkki sendika artık birşey yapmayacak. Genel müdürlük Türkiyede olacak. Sırf sendikanın yüzünden KKTC vatandaşları KTHY da iş sahibi olamayacaklar. Verdiği zararın nerelere kadar gittiğini artık siz düşünün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Şayet sendika olmasaydı, her ay zam diye gösteri yapmasaydı, 45 gün izin hakkı için yırtınmasaydı, Ercan kapılarında kavgalar edip grev yapmasaydı KTHY hala yaşıyor olacaktı. Toplu sözleşmeleri imzalatırken ağzınızdan köpükler akıyordu. Alın size toplu sözleşme. KTHY bitti. Bitirdiniz. Utanmadan buralara da yazı falan yazmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000