09 Mart 2018, Cuma 19:21:52

Kaçar Kaptan gökyüzüne veda etti

Atlasglobal kaptan pilotlarından Mahmut Kaçar, bugün yaptığı İzmir-İstanbul seferiyle gökyüzü serüvenine nokta koydu.
  • Kacar kaptanim biliyoruz ki bugünlerde belki.içiniz biraz buruk.yillarca emek verdiginiz isten emekli oluyorsunuz.time to go ! Calistiginiz sure boyunca aci tatli onca anilariniz ile de birlikte.sizinle calisma mutluluguna erismis biri olarak ,sevgi ve saygilarimi iletiyorum.
  • İos appdeki yanlışlıkla yoruma basma olayını çözün de “bir asker daha emekli oldu kurtulduk” gibi sığırca yorumlara pozitif oy vermeyelim yanlışlıkla.
  • Mahmut kaçar kaptanıma emekliliği hayırlı uğurlu olsun sizler hava da bizler de karada çok şükür bu güzel vazifeyi ifa ettik elemsiz kedersiz çok şükür benim yaşım 68 bizler emekli olmayı hak ettik bizlerin özenle yetiştirdiğimiz gençler bu kutsal görevi idame etirecekler .Kaptanıma sağlık mutluluklar dilerim
  • SAĞA.TURKUAZ ve ATLAS hep yönetime karşı örgütlemeyi çok sever.Onun yüzünden dışarıda ıssız kalan Sağa cpt larına bir sor .SUAT....

Atlasglobal kaptan pilotlarından Mahmut Kaçar, bugün yaptığı İzmir-İstanbul seferiyle gökyüzü serüvenine nokta koydu.

Türk Hava Kuvvetleri'nde uzun yıllar görev yaptıktan sonra sivil pilotluğa geçiş yapan emekli kurmay albay Mahmut Kaçar, Onur Air ve ardından Atlasglobal'da uçtu.

Bugün İzmir-İstanbul seferiyle uçuş hayatını noktalayan Kaçar Kaptan'ın son uçuşunda mesai arkadaşları sürpriz bir kutlama yaptı. Uçuş sonrası apronda toplu fotoğraf çektiren ekip, Mahmut Kaçar'a çiçek takdim etti.
Kaçar Kaptan gökyüzüne veda etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (64)

Cpt kacar ~ 3 ay önce
Kacar kaptanim biliyoruz ki bugünlerde belki.içiniz biraz buruk.yillarca emek verdiginiz isten emekli oluyorsunuz.time to go ! Calistiginiz sure boyunca aci tatli onca anilariniz ile de birlikte.sizinle calisma mutluluguna erismis biri olarak ,sevgi ve saygilarimi iletiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İos app ~ 4 ay önce
İos appdeki yanlışlıkla yoruma basma olayını çözün de “bir asker daha emekli oldu kurtulduk” gibi sığırca yorumlara pozitif oy vermeyelim yanlışlıkla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 4 ay önce
Emir edersin komtanim.
TC ~ 4 ay önce
Hayret nasil birakmis sol koltugu.
İbrahim berber emekli turizim kaptanı ~ 4 ay önce
Mahmut kaçar kaptanıma emekliliği hayırlı uğurlu olsun sizler hava da bizler de karada çok şükür bu güzel vazifeyi ifa ettik elemsiz kedersiz çok şükür benim yaşım 68 bizler emekli olmayı hak ettik bizlerin özenle yetiştirdiğimiz gençler bu kutsal görevi idame etirecekler .Kaptanıma sağlık mutluluklar dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYT ~ 4 ay önce
SAĞA.TURKUAZ ve ATLAS hep yönetime karşı örgütlemeyi çok sever.Onun yüzünden dışarıda ıssız kalan Sağa cpt larına bir sor .SUAT....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000