24 Aralık 2008, Çarşamba 08:01:53

İzair uçağında sifon işkencesi!

İzmir'den önceki gün saat 19.15'de kalkış yapması planlanan Pegasus Havayolları'nın İzmir Havayolları (İZAİR) ile ortaklaşa düzenlediği İstanbul uçağının tuvaletinde sifon arızası meydana geldi.
  • YAPILAN İŞE SAYGI
  • Arkadaşım bu yazdıklarında kimi kasdetiyosun anlamadım ama, bazı şeyleri araştırmaya gerek yok. Bu haberden 4 önceki haberde izair in uçuşlarının bakım sorunu yüzünden durduruldugu yine bu sitede yazıyodu. Bu durumda olayı sifona yıkmak sadece bahane. Üstüste iki gün boyunca uçuş gerçekleştiremeyen bir havayolunu karalamayalım dersen tek cevabı bu sifonlar da çok arıza yapıyor demekki olur.
  • arkadaslar bazen acayıp abartıyorsunuz.hıc bır sey bılmeden,kımseye bı sey sormadan yorum yazmayın buraya.bılgı alın ole yazın fıkırlerınızı.Bırazda basınızı kaldırıp soyle bı saga sola bakın bakalım neler oluyor!!! TARAFSIZ OLUN KOLAY KOLAY KARALAMAYIN İZAİR'i...
  • Kaptan tuvaletin sifonundaki sızıntıyı nasıl görmüş acaba.Bildiğim kadarı ile İZ-AIR in uçakları A-319 ve tuvalet sifonları vakumlu.Ve bu su da alttaki hazneye gider.Bana göre bu arızada bir yanlışlık veya eksiklik var.

Kaptan Pilot tuvalet sifonundaki su sızıntısının uçağın elektrik aksamında arıza meydana getirebileceği düşüncesiyle yolcuları indirdi. Bakıma alınan uçaktaki sifon arızası giderilemedi. Airbus A-319 tipi uçak seferden çekildi. Yolcular 3 saat gecikmeli olarak Atlasjet'ten kiralanan bir uçakla 22.15'de İstanbul'a getirildi.


Sabah

İzair uçağında sifon işkencesi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

ERSİNCE ~ 9 yıl önce
YAPILAN İŞE SAYGI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nasıl yani ~ 9 yıl önce
Arkadaşım bu yazdıklarında kimi kasdetiyosun anlamadım ama, bazı şeyleri araştırmaya gerek yok. Bu haberden 4 önceki haberde izair in uçuşlarının bakım sorunu yüzünden durduruldugu yine bu sitede yazıyodu. Bu durumda olayı sifona yıkmak sadece bahane. Üstüste iki gün boyunca uçuş gerçekleştiremeyen bir havayolunu karalamayalım dersen tek cevabı bu sifonlar da çok arıza yapıyor demekki olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bıraz dıkkat!! ~ 9 yıl önce
arkadaslar bazen acayıp abartıyorsunuz.hıc bır sey bılmeden,kımseye bı sey sormadan yorum yazmayın buraya.bılgı alın ole yazın fıkırlerınızı.Bırazda basınızı kaldırıp soyle bı saga sola bakın bakalım neler oluyor!!! TARAFSIZ OLUN KOLAY KOLAY KARALAMAYIN İZAİR'i...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknik ~ 9 yıl önce
Kaptan tuvaletin sifonundaki sızıntıyı nasıl görmüş acaba.Bildiğim kadarı ile İZ-AIR in uçakları A-319 ve tuvalet sifonları vakumlu.Ve bu su da alttaki hazneye gider.Bana göre bu arızada bir yanlışlık veya eksiklik var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000