30 Ocak 2015, Cuma 10:23:37

İŞTE YENİ ATLASJET

Filosunu genişletme ve global gücünü artırma hedefiyle yola çıkan Atlasjet’te değişim kurumsal kimlikten başladı
  • Kaptanım kapı açik sen togaya atiyorsun zaten 20 cm etek giymis kizlarimız ucak ici ceyran yapmasın aman!!
  • Allah hayırlısını versin. Yolu açık olsun AtlasGlobal' in.
  • Yolunuz acık olsun Başarılarınızın Devamını temenni ederim.
  • Hayirli olsun.

Türkiye’nin en çok sevilen havayolu şirketlerinden Atlasjet, “değişim”in sinyallerini bir süre önce vermişti. Kurumsal kimliğini değiştiren marka artık yola AtlasGlobal olarak devam edeceğini açıkladı. 2001 yılından bu yana Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren ve 2004’ten beri yurt içi ve yurt dışı tarifeli uçuşlarda kalite, güvenlik ve konforu bir arada sağlayan marka, bu değişimle artık sadece Türkiye’nin değil dünyanın da sayılı havayolu şirketi arasına girme hedefini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Logosundan uçakların görünümüne, kurumsal kimliğinden vizyon ve hedeflere büyük bir değişim içine giren AtlasGlobal, bundan böyle yeni yüzü ve sürpriz gelişmeleriyle yolcularının karşısına çıkacak.

“BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN”

Projenin ilk adımlarının attıklarını ifade eden AtlasGlobal Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, “2 uçak ile başladığımız bu serüvene bugün 22 uçaktan oluşan global bir filoyla devam ediyoruz. Filomuzu yakın zamanda genişletmek ve destinasyonlarımızı yurtiçi ve dışında çeşitlendirmek için hazırlıklarımızı tamamladık. Çok kısa zamanda bu gelişmeleri de paylaşıyor olacağız. Büyüme stratejimize paralel olarak artık sadece Türkiye değil, dünyanın farklı bölgeleri de radarımızda. Bu nedenle yola AtlasGlobal markasıyla devam etme kararı aldık” dedi.

Büyüme hedefleri doğrultusunda değişime kurumsal kimlikten başladıklarının altını çizen Ersoy, “Bu değişime paralel olarak yeni reklam filmimiz de bugünden itibaren kanallarda yayınlanmaya başlayacak. Pazarlama stratejimizden uçaklarımızda sunduğumuz hizmet ve konfora kadar tüm süreçlerde müşterilerimiz bu değişimi deneyimleyecekler” diye ekledi.

Yeni kurumsal kimliği kapsamında AtlasGlobal’in web sitesi adresi de www.atlasglb.com olarak yolculara hizmet vermeye devam edecek.

WBRİSTANBUL TÜRKİYE’NİN EN İYİLERİ İLE ÇALIŞTI

AtlasGlobal’in WBRİstanbul imzası taşıyan yeni reklam filmi, Atatürk Havalimanı’nda büyük bir ekip tarafından çekildi. Ajans Başkanı Ertan Özyiğit, “Son 6 aydır bu değişime markayla birlikte hazırlanıyoruz. Şirketin dünyadaki büyüme stratejilerine ve yeniden konumlandırılmasına uygun olarak, markanın globalleşme serüvenini en iyi anlatan filmi çekmek istedik. 4 gün süren bu büyük prodüksüyonda, fotoğrafçısından stilistine, ışıkçısından yönetmenine kadar, konusunda Türkiye’nin en iyisi olan isimlerle çalıştık. Bu reklam filmini seyreden herkes, AtlasGlobal’in dünya çapındaki iddiasına da tanık olacak” dedi.

İŞTE YENİ ATLASJET

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

atlasgloballyfoss ~ 3 yıl önce
Kaptanım kapı açik sen togaya atiyorsun zaten 20 cm etek giymis kizlarimız ucak ici ceyran yapmasın aman!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayırlı Olsun ~ 3 yıl önce
Allah hayırlısını versin. Yolu açık olsun AtlasGlobal' in.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yolunuz acık olsun Başarılarınızın Devamını temenni ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Hayirli olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000