19 Aralık 2012, Çarşamba 13:03:57

İŞTE ATLASJET'İN 2013 ATAĞI

Atlasjet, Ocak ayı itibarıyla İstanbul’dan Kayseri, Adana, Gaziantep, Van ve Kars; Ankara’dan ise Diyarbakır ve Van noktalarına tarifeli seferlere başlıyor...
  • Herşey güzel de bir de şu KKTC ye el atıverin. Müşteri memnuniyetsizliği aldı başını gitti.
  • atlas jet aralık ayı başında atatürk havalimanı- esenboğa havalimanı arasında seferlere başlayacağını duyurmuştu. Ne oldu?
  • Sami ALAN'ın Ankara'yı unutmayacağı belli idi. AHL-ESB şimdilik olmadı ama en azından Atlasjet Ankara'dan Van ve D.Bakır başlıyor.
  • Sami Alan Bey Kayseri'nin gelecek projeksiyonunu iyi yapmış. Kapadokya turizminin en önemli ulaşım ayağı Kayseri. THY seferlerinin yarısı yabancı uyruklu turistlerden oluşuyor. Erciyes'e yapılan 400 milyon Euroluk büyük yatırımlar yerli ve yabancı turistlere hitap edecek. 4 üniversitesi ve önemli sağlık kuruluşlarıyla gelecek beklentisi çok yüksek. Erken hamle sonuç verir.

Yüksek hizmet kalitesi ve ulaşılabilir fiyatları ile dikkat çeken en dakik havayolu Atlasjet, yeni hatlarıyla konforlu uçuş keyfini daha fazla yolcusuna yaşatmayı hedefliyor.

Atatürk Havalimanı'ndan Kayseri, Adana ve Gaziantep; Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Van ve Kars, Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan ise Diyarbakır ve Van seferlerine başlayacak olan Atlasjet, BusinessClass ve EkonomiPlus ayrıcalıklarını Anadolu’ya da taşıyor. Yeni açılacak olan bu hatlarda da Atlasjet, sunduğu konfor ve yüksek standartta hizmet farkıyla yolcuların yeni uçuş alternatifi olacak.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yüzde 93 zamanında kalkış performansı yakalayarak Türkiye’nin en dakik havayolu unvanını koruyan Atlasjet, yeni seferlerinde de yolcularını Atlasjet ayrıcalıkları ile “tam zamanında” buluşturacak.

İstanbul’dan 11 Ocak’ta Adana’ya, 15 Ocak’ta Gaziantep’e, 18 Ocak’ta Kayseri’ye, 22 Ocak’ta Van’a, 25 Ocak’ta Kars’a; Ankara’dan ise Nisan ayı itibarıyla Diyarbakır’a ve Van’a uçmaya başlayacak. Bu yeni hatlarla birlikte 2 Ocak - 25 Ocak arası tüm iç hat seferlerinde,    koltuk sayısı kısıtı olmaksızın 7 gün önce rezervasyon yapan tüm yolcularına her şey dahil EkonomiPlus ayrıcalıklarını 77 TL’ye, BusinessClass konforunu 177 TL’ye sunacak. 

“Ülkemizde havacılık sektöründe yüksek standartta hizmeti makul fiyata sunabilen tek havayolu Atlasjet. Artık yolcularımız şeffaflaşan dünyada verilen hizmetleri ve fiyatları çok kolay kıyaslayabilecek durumdalar. Atlasjet’te ödediğiniz her liranın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz, ek maliyetlerin ve sürprizlerin olmadığı ayrıcalıklarla dolu bir dünya bu” diyen Atlasjet İcra Kurulu Başkanı Sami Alan, şöyle devam etti:

“Tüm bu hizmetlerimizi uçuş haritamızdaki yerlerini alan Kayseri, Adana, Gaziantep, Van, Kars ve Diyarbakır şehirlerine de sunmaya başlıyoruz. Hali hazırda iç hatlarda 6 olan uçuş parkur sayımızı, Ocak ayı itibarıyla 11’e, yaz tarifesiyle birlikte ise 20’ye çıkarmış; ana üs olarak Atatürk Havalimanı’na Sabiha Gökçen ve Ankara’yı da eklemiş oluyoruz. En dakik havayolu olma unvanımızı, “Yolcusunu en çok seven havayolu” iddiamızı daha fazla şehir ve insanımıza ulaştırmanın heyecanıyla sektörümüze öncülük ediyoruz. Biz kararlarımızı verirken yolcularımızın önceliklerini anlamaya ve stratejimizi de bu doğrultuda önceliklendirmeye gayret ediyoruz. Bu bağlamda yepyeni sürprizlerle kısa süre sonra yeniden karşınıza çıkacağız.”


Ocak 2013 itibarıyla, İstanbul Atatatürk Havalimanı’ndan (AHL) Kayseri’ye ve Adana’ya haftanın her günü karşılıklı 3 sefer, AHL’den Gaziantep’e haftanın her günü karşılıklı 2 sefer; Sabiha Gökçen’den Kars ve Van’a haftanın her günü karşılıklı tek sefer yapılması planlanıyor.

İŞTE ATLASJET'İN 2013 ATAĞI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Güzel de ~ 5 yıl önce
Herşey güzel de bir de şu KKTC ye el atıverin. Müşteri memnuniyetsizliği aldı başını gitti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
berk ~ 5 yıl önce
atlas jet aralık ayı başında atatürk havalimanı- esenboğa havalimanı arasında seferlere başlayacağını duyurmuştu. Ne oldu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 5 yıl önce
Sami ALAN'ın Ankara'yı unutmayacağı belli idi. AHL-ESB şimdilik olmadı ama en azından Atlasjet Ankara'dan Van ve D.Bakır başlıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kayserili Sami Efendi ~ 5 yıl önce
Sami Alan Bey Kayseri'nin gelecek projeksiyonunu iyi yapmış. Kapadokya turizminin en önemli ulaşım ayağı Kayseri. THY seferlerinin yarısı yabancı uyruklu turistlerden oluşuyor. Erciyes'e yapılan 400 milyon Euroluk büyük yatırımlar yerli ve yabancı turistlere hitap edecek. 4 üniversitesi ve önemli sağlık kuruluşlarıyla gelecek beklentisi çok yüksek. Erken hamle sonuç verir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000