22 Kasım 2013, Cuma 10:59:50

İŞ GARANTİLİ KABİN MEMURLUĞUNUN ADRESİ: “AFA”

MEB ve SHGM onaylı Kabin Ekibi Temel Emniyet Eğitimi verebilme yetkisine sahip ilk ve tek özel uçuş okulu olan Atlantik Uçuş Akademisi, 5'inci dönem kabin memuru adaylarını mezun etmeye hazırlanıyor.
  • iletişim numarası lütfen
  • boyum 163 ben kabın memuru olmayı cok ıstıyorum fakat ıkı cm den kaybetmıs mı oluyorum
  • Merhaba iyi çalışmalar AFA ekibi. Bir talebim olacak sadece Bayan kabin memuru eğitimi veriyorsunuz Baylar içinde bir kontenjan açsanız daha geniş verimli ve faydalı olacağını ve talabin daha daha yüksek olacağını düşünüyorum. teşekkürler
  • Thy de ki kabin memurlarini gereksiz yere elestiren arkadaslar eminim hayatinizda bir kere thy mulakatina girmis ve elenmis vasifsiz kisilersiniz.30.000'ni asan basvuruda 800 -1000 arasi kabin memuru aliniyor.Bu elestirileri yapanlarin kendileriyle yuzlesmesi gerekiyor ;)

Havacılık sektöründe nitelikli pilot ihtiyacını karşılamak için profesyonel pilot eğitimi vermek üzere kurulan Atlantik Uçuş Akademisi (AFA), MEB ve SHGM onaylı Kabin Ekibi Temel Emniyet Eğitimi verebilme yetkisine sahip ilk ve tek özel akademi olma özelliğiyle de dikkat çekiyor.

İlk kabin memuru mezunlarını 29 Haziran 2013 tarihinde veren Atlantik Uçuş Okulu; Kabin Ekibi Temel Emniyet Eğitimi'ne başladığı 3 Haziran tarihinden bugüne kadar Atlasjet bünyesine 4 dönemde 67 kabin memuru kazandırdı. Şu an devam eden 5. Dönem eğitimlerinin ardından 18 kabin memuru adayını da Atlasjet ailesine uğurlamaya hazırlanıyor.

6’NCI DÖNEM EĞİTİMLERİ BAŞLAYACAK

Yüzde 100 iş garantisiyle verilen eğitimlere başvuracak kabin memuru adaylarında aranan özellikler arasında;

•T.C. vatandaşı olmak,
•19 - 30 yaşları arasında olmak,
•en az lise veya dengi okul mezunu olmak,
•yeterli derecede ingilizce bilmek,
•uçuşa engel fiziki bir rahatsızlığı bulunmamak,
•en az 1.65 cm boyunda ve boy kilo orantılı olmak,

yer alıyor.

Eğitimlerini başarıyla tamamlayan AFA kabin memuru adayları, Atlasjet’te uçmaya başlıyor.

Aralık ayında 6. dönem Kabin Ekibi Temel Emniyet Eğitimi'ne başlamaya hazırlanan AFA, bu dönem için mülakatlara da devam ediyor.

Kabin Memuru adayları AFA ve ardından Atlasjet’te alınan toplam 2 aylık initial (Kabin Memuru Temel Emniyet Eğitimi) ve tip eğitimi eğitim sonrasında Atlasjet’te  kabin memuru olarak göreve başlayabiliyorlar.©AirportHaber.com

İŞ GARANTİLİ KABİN MEMURLUĞUNUN ADRESİ: “AFA”

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

merve ~ 3 ay önce
iletişim numarası lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kezi ~ 9 ay önce
boyum 163 ben kabın memuru olmayı cok ıstıyorum fakat ıkı cm den kaybetmıs mı oluyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Talep ~ 1 yıl önce
Merhaba iyi çalışmalar AFA ekibi. Bir talebim olacak sadece Bayan kabin memuru eğitimi veriyorsunuz Baylar içinde bir kontenjan açsanız daha geniş verimli ve faydalı olacağını ve talabin daha daha yüksek olacağını düşünüyorum. teşekkürler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Realist ~ 2 yıl önce
Thy de ki kabin memurlarini gereksiz yere elestiren arkadaslar eminim hayatinizda bir kere thy mulakatina girmis ve elenmis vasifsiz kisilersiniz.30.000'ni asan basvuruda 800 -1000 arasi kabin memuru aliniyor.Bu elestirileri yapanlarin kendileriyle yuzlesmesi gerekiyor ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000