05 Aralık 2011, Pazartesi 10:12:28

İLK KADIN YER İŞLETME BAŞKANI

Havayolu işletmelerinde kabin hizmetleri haricinde bayan yöneticiye pek rastlayamazsınız. Fakat Borajet bu tabuları yıkarak Yer İşletme Başkanlığı’nı bir bayana teslim etti. İşte ayrıntılar.
  • Daha önce duymuştum ama burada yorumları yeni okudum ve tekrar başarılar diliyorum. Çok güzel şeyler duyuyoruz. Hem işte hemde özel hayatınizda çok renkli ve başarılı olduğunuzu biliyoruz. Bu başarıyı genel müdürlükle taçlandırırsınız inş. Borajet e sizin gibi başarılı bir genel müdür yakışır.
  • Cok akili bir kadin genel mudur olmak istiyor. Sirket sahibiyle gorusuyor bir gun kesin olur.
  • SÜPER AZMİ VE ÇALIŞKANLIĞI İLE BU İŞİN DE ÜSTESİNDEN GELECEĞİNE HİÇ ŞÜPHEM YOK.... BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM... GÜLER YÜZÜN HİÇ SOLMASIN... SEDA OKUMUŞ
  • Borajet her seyi dogru yapiyor bu is de dogru bu arada bayan arkadasin kiyafeti pek uygun degilmis fakat onemli degil ici disi bir dir gamze hanimin atlasdan ayrilis sebebi aklimiza bir geldide basarili bir ayrilikti
Borajet bir ilk gerçekleştirerek Yer İşletme Başkanlığı’na Gamze Demirbilek’i getirdi.

Meslek hayatına ETS Tur Acente sahibi olarak başlayan Gamze Demirbilek  başarılı çalışmaları ile yöneticilerin dikkatini çekti. ETS’nin AtlasJet Havayolları’na ortak olmasıyla birlikte AtlasJet Havayolları Müşteri İlişkileri Müdürlüğü’ne getirilen Gamze Demirbilek  bu görevinde de başarılı bir süreç yaşadı.

Atlasjet Havayolları’ndan ayrıldıktan sonra kısa bir süre iş hayatına ara veren Gamze Demirbilek  daha sonra Borajet Havayolları’nda Basın, Müşteri ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine başladı.

Borajet Havayolları’nın Yer İşletme Başkanlığı’nı yürüten Recep Küçük ile yollarını ayırmasıyla birlikte Yer İşletme Başkanlığı görevine kimin getirileceği merak ediliyordu.

AirportHaber’in edindiği bilgilere göre Yer İşletme Başkanlığı görevine Gamze Demirbilek getirildi. Demirbilek'in şirketin Yer İşletme Başkanı olduğuna dair form–4 belgesi Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından onaylandı.Borajet Havayolları sektöre bayan yönetici kazandırırken, bugüne kadar sadece kabin hizmetlerinde gördüğümüz bayan yöneticilerin artık Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne karşı sorumluluk sahibi olacak makamlarda da göreceğiz.

Gamze Demirbilek bu görev gelmesiyle birlikte Borajet Havayolları ilk kez Yer İşletme Başkanlığı’na ilk kez bayan bir yönetici atamış oldu. Daha önce SKY Havayolları da Afitap Çağlar'ı Yer İşletme Başkanı yapmıştı. Afitap çağlar Yer İşletme Başkanlığı'nı halen sürdürüyor.

AirportHaber.com
 
İLK KADIN YER İŞLETME BAŞKANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 6 yıl önce
Daha önce duymuştum ama burada yorumları yeni okudum ve tekrar başarılar diliyorum. Çok güzel şeyler duyuyoruz. Hem işte hemde özel hayatınizda çok renkli ve başarılı olduğunuzu biliyoruz. Bu başarıyı genel müdürlükle taçlandırırsınız inş. Borajet e sizin gibi başarılı bir genel müdür yakışır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Cok akili bir kadin genel mudur olmak istiyor. Sirket sahibiyle gorusuyor bir gun kesin olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
SÜPER AZMİ VE ÇALIŞKANLIĞI İLE BU İŞİN DE ÜSTESİNDEN GELECEĞİNE HİÇ ŞÜPHEM YOK.... BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM... GÜLER YÜZÜN HİÇ SOLMASIN... SEDA OKUMUŞ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Borajet her seyi dogru yapiyor bu is de dogru bu arada bayan arkadasin kiyafeti pek uygun degilmis fakat onemli degil ici disi bir dir gamze hanimin atlasdan ayrilis sebebi aklimiza bir geldide basarili bir ayrilikti

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000