14 Kasım 2012, Çarşamba 12:01:02

İLK HEYECANI ATLASJET'LE YAŞADILAR

Türkiye’nin en büyük özel havayolu şirketlerinden Atlasjet, uçağa binmemiş çocukların bir kez daha yüzünü güldürdü..
  • Tesekkurler AtlasJet
  • 28.Ekim'de Bodrum'dan uçtum,kontuarlar Atatürk posteri ve Türk Bayrakları ile süslenmişti,çok etkilenmiştim,bugün de bu haberi okuyunca,helal olsun,diyorum,tebrikler,sağolun,selam ve saygılarımla,Dalaman'dan bir kardeşiniz,
  • tebrik edelim şirketi bravo

10 Kasım kapsamında İzmirli çocukları bu sabah İstanbul’a getiren şirket, en özel yerleri gezdirerek çocuklara unutulmayacak anlar yaşatacak.

İzmir Ödemiş Kaymakamlığı’nın belirlediği başarılı ve uçağa binmemiş 18 öğrenci ve 2 öğretmenden oluşan grup bu sabah İzmir’den Atlasjet uçağıyla İstanbul Atatürk Havalimanı’na geldi. Oldukça heyecanlı oldukları gözlenen çocuklar, Atlasjet’in gelenekselleşmiş projesi kapsamına İstanbul’un en özel yerlerinden olan, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcı, Panorama 1453’ü gezdikten sonra yenecek akşam yemeğinin ardından 19:50’deki İzmir-İstanbul seferini yapacak Atlasjet uçağıyla İzmir’e dönecekler.

Heyecanı gözlerinden okunan öğrencilerden bazıları, ‘Hem valimize hem Kaymakamımıza ve Atlasjet’e teşekkür ediyoruz. Çok mutluyuz’ şeklinde görüş belirtti.

Atlasjet’in her yıl uyguladığı bu özel projenin devamının geleceğini ifade eden Atlasjet Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hicran Tekin; ‘Çocuklarımıza bu mutluluğu yaşattığımız için gurur duyuyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da uçağa hiç binmemiş öğrencileri tercih ederek onlara İstanbul’u gezdirip bol bol vakit geçirmelerini amaçlıyoruz. Milli birlik ve beraberliğin artmasının yanısıra çocuklarımızın pilot ve hostes olmak istemeleri de sektörümüz adına son derece  keyifli bir gelişme. Katkımız olduğu için gururluyuz’ dedi.

İLK HEYECANI ATLASJET'LE YAŞADILAR

Facebook Yorum

Yorumlar

Bravo ~ 6 yıl önce
Tesekkurler AtlasJet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
28.Ekim'de Bodrum'dan uçtum,kontuarlar Atatürk posteri ve Türk Bayrakları ile süslenmişti,çok etkilenmiştim,bugün de bu haberi okuyunca,helal olsun,diyorum,tebrikler,sağolun,selam ve saygılarımla,Dalaman'dan bir kardeşiniz,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tebrik ~ 6 yıl önce
tebrik edelim şirketi bravo

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000