17 Haziran 2009, Çarşamba 13:17:57

HAVADA UFO HEYECANI

Atlasjet’e ait bir uçağı KKTC'deki Ercan Havaalanı'na inerken izleyen ve sonra kaybolan cismin yolcuları heyecanlandırdığı bildirildi.
  • arkadaslar bu olay dogrudur, ama ufo değil tabi, boyutu 1metre kare koyu renkli ve kırmızı ısıklı bir cisim... uzaylı yada ufo değil ama çöp poseti yada kedi de değildi... gözlerimle görmesem inanmam boyle bişeye ama bizzat şahit oldum... hala daha ne oldugunu merak ediyorum, ercan havaalanının yanında büyük bir tankçı taburu var oradaki askerlerde olaya şahit oldu, sivil havacılık ve polislerdende şahitler var. benim kendimin maket ucak ve helikopterlerim var bu cisim uzaktan kontrollü bişeyde değildi... ama gerçek olan bişey var alanda emniyetin sıfır oldugudur, oyle bir cisim farkediliyor ve uçuslar durdurulmuyor, enazından pisti kontrol amaçlı küçükde olsa güvenlik önlemi alımalıydı
  • sadece olay gelene gecene ehliyet verilmeye benzetildi kabiliyeti olanda ucuyor olmayanda millete yük oluyor arkadaşım ...
  • çok kolaysa sen de dene arkadaşım, kredi çek benim gibi veya evini arabanı sat. bir dene bakalım kolaymıymış o lisansı almak. işkembeden atmaya benziyor muymuş?
  • Şu sıralar moda ya işi olmayan parası olan pilot oluyor garibim öteki dünyalardan bunu duyup gelmiştir zaaar

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde yayımlanan Kıbrıs Gazetesi'nin haberine göre İstanbul-Ercan seferini yapan Atlasjet uçağının 14 Haziran Pazar günü saat 20.20’de Ercan Havaalanı’na inişi sırasında, arkasından gelen ve ışık saçan cismin heyecan yarattığı belirtiliyor.

Apron görevlileri, Ercan polisine rapor verirken, uçağın inişi sonrasında hızla kaybolan cisim, polis raporunda “şişman adama” veya “büyük çöp torbasına” benzetildi.

"UFO gibi görünüyordu"

İstanbul–Ercan seferini yapan uçakta bulunan yolculardan bazıları, uçağın havada olduğu bir esnada, etrafa ışık saçan bir cisim fark ettiklerini ve bu cismin kendilerini Ercan Havalimanı'nda kadar takip ettiği iddiasında bulundu.

Uçak içerisinde heyecan ve paniğe neden olan cismi, yolcular, “UFO gibi görünüyordu” diye tanımladılar.

"Tespit edilemeyen cisim"

Ercan Emniyet birimlerinden edinilen bilgide de olay doğrulandı ve raporlara “tespit edilemeyen cisim” olarak geçtiği belirtildi.

Olayın, pazar akşam İstanbul – Ercan seferini yapan Atlasjet’e ait uçağın saat 20.20 sıralarında piste iniş yaptığı sırada gerçekleştiğini söyleyen görevli polis, “Pistin batı istikametinde yerden 30-40 metre yüksekliğinde, "şişman bir insan" veya "içi boş büyük bir çöp torbasına" benzeyen ve altından ışıklar süzülen, fakat ne olduğu tespit edilemeyen bir cisim, doğu istikametine doğru gözden kayboldu” dedi.

Polis, yapılan aramada pist içerisinde cisme ait bir ipucuna veya parçaya ulaşamadıklarını ifade etti.

 

HAVADA UFO HEYECANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaslar bu olay dogrudur, ama ufo değil tabi, boyutu 1metre kare koyu renkli ve kırmızı ısıklı bir cisim... uzaylı yada ufo değil ama çöp poseti yada kedi de değildi... gözlerimle görmesem inanmam boyle bişeye ama bizzat şahit oldum... hala daha ne oldugunu merak ediyorum, ercan havaalanının yanında büyük bir tankçı taburu var oradaki askerlerde olaya şahit oldu, sivil havacılık ve polislerdende şahitler var. benim kendimin maket ucak ve helikopterlerim var bu cisim uzaktan kontrollü bişeyde değildi... ama gerçek olan bişey var alanda emniyetin sıfır oldugudur, oyle bir cisim farkediliyor ve uçuslar durdurulmuyor, enazından pisti kontrol amaçlı küçükde olsa güvenlik önlemi alımalıydı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sadece olay gelene gecene ehliyet verilmeye benzetildi kabiliyeti olanda ucuyor olmayanda millete yük oluyor arkadaşım ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
çok kolaysa sen de dene arkadaşım, kredi çek benim gibi veya evini arabanı sat. bir dene bakalım kolaymıymış o lisansı almak. işkembeden atmaya benziyor muymuş?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Şu sıralar moda ya işi olmayan parası olan pilot oluyor garibim öteki dünyalardan bunu duyup gelmiştir zaaar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000