13 Ocak 2016, Çarşamba 08:45:24

Havacılık camiası Melek Demir'in için birleşti

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında hayatını kaybeden AtlasGlobal Havayolları kabin memuru Melek Demir'in mesai arkadaşları, Demir'in ailesine yardım kampanyası düzenledi.
  • allah rahmet eylesin gencecik kızcagız cok üzüldüm allah razı olsun para yardımı ıcın.
  • Thy teknikte ve müdürlükte yardım toplandığını duymadık sadece duyduğumuz bi durum olmuştu kanser olan bir arkadasımız için para toplandı aslında bu durumlar için kişi ayrışması yapılmaması gerek böle durumlarda bu tarz ve buna benzer olaylarda durumu ii veya kötü olmaksızın yardım yapmak gerek bunun içinde aslında belli kişilerin görevlendirilmesi gerek her kişi 20 50 ila 100 lira arası yardım yapabilir durumda
  • pegasusda boyle seyler sırket usulunce toplanır.sadece atlasdan gecen bırkac arkadadı katılmıstır.yoksa pegasusdan yada thy dan kımsenın haberı yok.burda haber yanlıs yazılmıs.
  • Tekrardan Allah rahmet eylesin.Bu asil yardimlasma hareketinden dolayi katkida bulunanlari tebrik ediyorum.

AtlasGlobal Havayolları'nda kabin memurluğu yapan Melek Demir'in, geçtiğimiz Kasım ayında evinde cansız bedeni bulunmuştu.

İstanbul-Luton seferi öncesi servis aracının Demir'i almaya gelmesiyle ortaya çıkmıştı. Telefonlarına cevap vermeyen Demir'in arkadaşları dairesine çıkmış ve acı gerçekle karşılaşmışlardı.

Demir'in mesai arkadaşları, ailesine yardım kampanyası düzenlemişti. Yardım kampanyasına AtlasGlobal yönetimi, THY, Pegasus, Onur Air, Çelebi personelleri, kaptan pilotlar ve kabin memurlarının katıldığı yardım kampanyası ile 35 bin TL'lik miktar toplandı. 

Demir'in ailesi yapılan yardımlardan dolayı katılanlara teşekkür ve dua etti.

Havacılık camiası Melek Demir'in için birleşti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

İsim / Rumuz ~ 2 yıl önce
allah rahmet eylesin gencecik kızcagız cok üzüldüm allah razı olsun para yardımı ıcın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalan ~ 2 yıl önce
Thy teknikte ve müdürlükte yardım toplandığını duymadık sadece duyduğumuz bi durum olmuştu kanser olan bir arkadasımız için para toplandı aslında bu durumlar için kişi ayrışması yapılmaması gerek böle durumlarda bu tarz ve buna benzer olaylarda durumu ii veya kötü olmaksızın yardım yapmak gerek bunun içinde aslında belli kişilerin görevlendirilmesi gerek her kişi 20 50 ila 100 lira arası yardım yapabilir durumda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yalan ~ 2 yıl önce
pegasusda boyle seyler sırket usulunce toplanır.sadece atlasdan gecen bırkac arkadadı katılmıstır.yoksa pegasusdan yada thy dan kımsenın haberı yok.burda haber yanlıs yazılmıs.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Asil havacilar ~ 2 yıl önce
Tekrardan Allah rahmet eylesin.Bu asil yardimlasma hareketinden dolayi katkida bulunanlari tebrik ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000