16 Aralık 2013, Pazartesi 11:22:12

"FREKANSA TİYATRO KARIŞTI" TURNEYE ÇIKIYOR

Atatürk Havalimanı’nda görev yapan 8 hava trafik kontrolörünün “Dünya Hava Trafik Kontrolörleri Günü” için hazırladığı “Frekansa Tiyatro Karıştı” adlı oyun Türkiye turnesine çıkıyor.
  • "tiyatrocu" rumuzlu şahıstan ikinci bir donk! faciası...
  • İzmir de nerede gösterime girecek???
  • Oyunu seyrettim, hava trafik kontrolörleri özellikle frekansta yaşananları meslek ve şirket ayrımı gözetmeden, hatta kendilerini de ti'ye alarak sahneye cesurca aktarmışlar. En çok da aşağıda işkembeden atılarak yapılan yorumda kayrıldığı söylenen şirketler ti'ye alınmış. O kadar ön yargılı ve kulaktan dolma bilgilerle yapıldığı belli ki bu yorumun, bir sonraki oyununuzda bu denli düşük kaliteli beyinlerin havacılık sektörü içinde belki de pilot dahi olabildiği gerçeğini vurgulayan bir dram yapmanızı rica ediyorum. Sanatsal bir etkinliğe bile bu saldırıyı gerçekleştiren provakatif böylesi beyinlerin değil çalıştığı sektöre, küçük dünyalarına dahi bir yarar sağlayamayacakları aşikardır. Emeklerinize sağlık, harikaydınız..
  • Oyun sahnelenmeden önce haber yapsanız ya yine izleyemedim:((

İstanbul’daki ilk gösterimde büyük beğeni toplayan “Frekansa Tiyatro Karıştı” adlı oyun cumartesi günü bir kez daha izleyicilerle buluştu.

3 skeçten oluşan oyun Bakırköy Yunus Emre Kültür Merkezi’nde havacılık sektörünün üst düzey yöneticilerinin de beğenisini kazandı. Dünkü gösteriyi DHMİ Genel Müdür Yardımcısı Celal Özuğur, Atatürk Havalimanı Başmüdürü Sıtkı Zeybel, Atlasjet Genel Müdürü Orhan Coşkun gibi isimler de izledi.

Yoğun istek üzerine bir kez daha sergilenen oyunun 26 Ocak 2014 günü bir gösteriminin daha yapılacağı belirtilirken diğer illerde de turneye çıkılacak. 17 Aralık günü İzmir’de sergilenecek oyun, 21 Aralık’ta Ankara, 24 Aralık’ta Antalya’da olacak.

 

"FREKANSA TİYATRO KARIŞTI" TURNEYE ÇIKIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

atc ~ 4 yıl önce
"tiyatrocu" rumuzlu şahıstan ikinci bir donk! faciası...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
İzmir de nerede gösterime girecek???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot-Atc Platform ~ 4 yıl önce
Oyunu seyrettim, hava trafik kontrolörleri özellikle frekansta yaşananları meslek ve şirket ayrımı gözetmeden, hatta kendilerini de ti'ye alarak sahneye cesurca aktarmışlar. En çok da aşağıda işkembeden atılarak yapılan yorumda kayrıldığı söylenen şirketler ti'ye alınmış. O kadar ön yargılı ve kulaktan dolma bilgilerle yapıldığı belli ki bu yorumun, bir sonraki oyununuzda bu denli düşük kaliteli beyinlerin havacılık sektörü içinde belki de pilot dahi olabildiği gerçeğini vurgulayan bir dram yapmanızı rica ediyorum. Sanatsal bir etkinliğe bile bu saldırıyı gerçekleştiren provakatif böylesi beyinlerin değil çalıştığı sektöre, küçük dünyalarına dahi bir yarar sağlayamayacakları aşikardır. Emeklerinize sağlık, harikaydınız..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Oyun sahnelenmeden önce haber yapsanız ya yine izleyemedim:((

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000