04 Ağustos 2017, Cuma 19:34:14

Ersoy: "Yasak tam aksine yolcu sayımızı artırdı"

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) uçuşları sonrası İngiltere uçuşlarında uygulanan elektronik cihaz yasağının da kaldırılması ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Atlasglobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy “Önemli bir sorunu geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İngiltere uçuşlarındaki yasağın kalkması Türk turizmine önemli katkılar sağlayacak” diye konuştu.
  • ilk önceyaşam standartlarını oturtun hiçbirşey yapamayan kanat kaptan sen anca kabinle ilgilen...asgari ücretle geçinmeye çalışan pilotlarına yönel...
  • Atlglb in isi cok zor...
  • Avrupa'nın en yoğun havayolu yolcusuna sahip İstanbul'dan THY hariç bir yerli havayolu New York, Bangkok, Hongkok, Singapur, Şangay, Hatta LA veya Las Vegas uçuşu yapabilecek mi acaba?
  • Havacılıkta kaliteyi düşüren, havacılık camiasına ihanet eden insanların doluştuğu şirket.

İngiltere'nin Mart ayından bu yana Türkiye'den gerçekleştirilen uçuşlarda başlattığı kabinde elektronik cihaz yasağı uygulaması, geçtiğimiz hafta kaldırılmıştı.

İngiltere’ye gitmek üzere havalimanına gelen yolcular, kontuardaki rutin bilet işlemleri sonrasında daha önce yasak kapsamında uçaklara götüremedikleri ve görevlilere teslim ettikleri elektronik eşyalarını artık yanlarına alabiliyorlar.

Yasağın kaldırılması ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Atlasglobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, “İngiltere uçuşlarında yasağın kaldırılmasıyla önemli bir sorunu geride bırakmış bulunuyoruz. İngiltere uçuşlarındaki yasak, yolcu kaybına neden olmadı aksine yolcu sayımız artmaya devam etti. Ancak yolcularımız bu uygulama dolayısıyla havalimanında çok daha fazla prosedüre maruz kaldılar. Yasağın kalkmasının Türk turizmine olumlu yansımaları kuşkusuz olacaktır. Bu yıl turizm sektöründe sezonun açılmasıyla beraber önemli bir ivme yakaladık. Yeniden yükselişe geçtik, bu yükseliş trendinin önümüzdeki dönemde hız kesmeden sürmesini bekliyoruz” diye konuştu.

Ersoy: "Yasak tam aksine yolcu sayımızı artırdı"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

zapatista ~ 10 ay önce
ilk önceyaşam standartlarını oturtun hiçbirşey yapamayan kanat kaptan sen anca kabinle ilgilen...asgari ücretle geçinmeye çalışan pilotlarına yönel...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
IL ~ 12 ay önce
Atlglb in isi cok zor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airbus ~ 10 ay önce
Zor hemen, imkansız biraz zaman alır....
Yolcu ~ 12 ay önce
Avrupa'nın en yoğun havayolu yolcusuna sahip İstanbul'dan THY hariç bir yerli havayolu New York, Bangkok, Hongkok, Singapur, Şangay, Hatta LA veya Las Vegas uçuşu yapabilecek mi acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
soredictionary ~ 12 ay önce
Havacılıkta kaliteyi düşüren, havacılık camiasına ihanet eden insanların doluştuğu şirket.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000