25 Ağustos 2010, Çarşamba 08:06:13

ERCAN YENİLENECEK

KTHY Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ersan Saner Ercan Havalimanı’nın bir takım iyileştirmelere ihtiyaç duyduğunu, bu çalışmaların bir an önce başlayabilmesi için Türkiye’den gelecek uzman ekiple çalışacaklarını ifade etti.
  • Havalimanı özelleşince yıllardır kira ödemeyen, salonun yarısını kaplayıp yolcuya oturacak yer bırakmayan kafe ve freeshoplar ne yapacak ? Çok merak ediyorum. Muhaceretten sonra ki alan kafe tarafından kuşatılmış. Salonun yarısı kafe. Check in de dükkanlar yüzünden kontuar açılamıyor. İnşallah özelleşir de bu insanlardan da kurtuluruz.
  • Kıbrısa çok bile, yeter...
  • kıbrısa yakışmıyor zaten böyle terminal.
  • Kıbrıslılar tembel değil sendikalar bu insanları bu hale getirdi. Benzine 1 kuruş zam, sendikalar greve. KTHY de ufacık bir olay, sendikalar greve. Bu ülke böyle gider mi ? Sendikalar gitmeden KKTC bir yere varamaz. Her istediklerini alan sendika ve veren hükümet ve sonuç çalışmaya alışık olmayan insanlar.
Bakan Saner, yeni Kıbrıs Türk Hava Yolları’na yeni bir EOC Belgesi alınmasıyla ilgili de bazı sıkıntılar bulunduğunu, bu konuda Türkiye Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile görüşeceklerini belirterek “Ülkeye daha fazla yolcu taşıyabilmek için tüm alternatifleri kullanmalıyız” diyen Saner,  var olan bazı sıkıntıların aşılmasıyla Atlasjet vasıtasıyla yeni Kıbrıs Türk Hava Yolları’nın uçuşlarına başlayacağını kaydetti.
ERCAN YENİLENECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 8 yıl önce
Havalimanı özelleşince yıllardır kira ödemeyen, salonun yarısını kaplayıp yolcuya oturacak yer bırakmayan kafe ve freeshoplar ne yapacak ? Çok merak ediyorum. Muhaceretten sonra ki alan kafe tarafından kuşatılmış. Salonun yarısı kafe. Check in de dükkanlar yüzünden kontuar açılamıyor. İnşallah özelleşir de bu insanlardan da kurtuluruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kıbrısa çok bile, yeter...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kıbrısa yakışmıyor zaten böyle terminal.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kıbrıslılar tembel değil sendikalar bu insanları bu hale getirdi. Benzine 1 kuruş zam, sendikalar greve. KTHY de ufacık bir olay, sendikalar greve. Bu ülke böyle gider mi ? Sendikalar gitmeden KKTC bir yere varamaz. Her istediklerini alan sendika ve veren hükümet ve sonuç çalışmaya alışık olmayan insanlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000