08 Kasım 2012, Perşembe 14:01:52

EN DAKİK HAVAYOLU ATLASJET OLDU

2012 yaz dönemine ait Atatürk Havalimanı'ndan kalkış datasına göre Atlasjet, zamanında kalkış oranını %93 olarak gerçekleştirdi.
  • EVET HELEL OLSUN BAŞARI OLARAK GERCEKTEN ULAŞILMASI ZOR AMA ZOR BİR BAŞARI....BAŞARININ SIRRI YEDEK UCAK BULUNDURMAKTA..KİM 4.5 MİLYON DOLAR VERİP YEDEK UCAK BULUNDURABİLİR HANGİ YÜREK BUNU YAPAR HELALOLSUN ATLASA...KEŞKE HERKES BU BAŞARIYA DAHİL OLSA...
  • 15 uçak hizmette. "0 uçak" yazan yorumcuya üzüldüm. Bu uçaklardan 1 tanesi slota uyamasa oran hemen düşer. % hesabında çok olmak avantaj, az uçak risktir. Bu başarıya tüm Atlasjet ekibinin ve ona hizmet üreten Çelebi ve Sancak'ın personelinin gayretleri ile ulaşılmış. Hedefe tam ulaşılmadı, daha %7'lik bir bölüm kalmış. Onun sebeplerini de hepimiz biliyoruz. Kıskanacağınıza hem kendinizi, hem yan kuruluşlarınızın kalitesini sorgulayın.
  • Uçuş öncesinden uçuş sonrasına kadar herşeyiyle çok güzel bir havayolu, şimdi birde buna zamandı kalkışı eklemişler nekadar güzel... Diğer havayolları neden kıskanıyorlar anlam veremiyorum... Teşekkürler ATLASJET iyi uçuşlar....
  • toplamda 0 uçakla dakik olamayacaksanız ölün zaten :)

Atatürk Havalimanı'ndaki uçak yoğunluğu, son günlerin en önemli gündem maddelerinden birini oluşturuyor. Üçüncü havalimanı yapılana kadar artarak sürecek olan yoğunluk nedeniyle rötar sorunu havayollarının en önemli problemi olmaya devam edecek. Ancak Atlasjet,  tüm yaz sezonu boyunca %93 zamanında kalkış performansıyla yolcusunun yüzünü güldürdü.

Fortune 500 Türkiye 2011 araştırmasında en büyük 164. şirket olarak yerini alan Atlasjet, Atatürk Havalimanı'nda yaşanan rötarlı kalkışların önüne geçebilmek amacıyla yıllık ortalama 4,5 milyon dolar ek maliyetle yedek uçak bekletiyor.

Atatürk Havalimanı'nda geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yüzde 93 zamanında kalkış performansı yakalayan Atlasjet, Atatürk Havalimanı’ndan en dakik kalkan havayolu olma özelliğini koruyor.

EN DAKİK HAVAYOLU ATLASJET OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

ATLASIM ~ 5 yıl önce
EVET HELEL OLSUN BAŞARI OLARAK GERCEKTEN ULAŞILMASI ZOR AMA ZOR BİR BAŞARI....BAŞARININ SIRRI YEDEK UCAK BULUNDURMAKTA..KİM 4.5 MİLYON DOLAR VERİP YEDEK UCAK BULUNDURABİLİR HANGİ YÜREK BUNU YAPAR HELALOLSUN ATLASA...KEŞKE HERKES BU BAŞARIYA DAHİL OLSA...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
15 uçak hizmette. "0 uçak" yazan yorumcuya üzüldüm. Bu uçaklardan 1 tanesi slota uyamasa oran hemen düşer. % hesabında çok olmak avantaj, az uçak risktir. Bu başarıya tüm Atlasjet ekibinin ve ona hizmet üreten Çelebi ve Sancak'ın personelinin gayretleri ile ulaşılmış. Hedefe tam ulaşılmadı, daha %7'lik bir bölüm kalmış. Onun sebeplerini de hepimiz biliyoruz. Kıskanacağınıza hem kendinizi, hem yan kuruluşlarınızın kalitesini sorgulayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 5 yıl önce
Uçuş öncesinden uçuş sonrasına kadar herşeyiyle çok güzel bir havayolu, şimdi birde buna zamandı kalkışı eklemişler nekadar güzel... Diğer havayolları neden kıskanıyorlar anlam veremiyorum... Teşekkürler ATLASJET iyi uçuşlar....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
birisi ~ 5 yıl önce
toplamda 0 uçakla dakik olamayacaksanız ölün zaten :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000