25 Kasım 2011, Cuma 10:30:18

DUBAİ'DEN ATLASJET GEÇTİ!

Türkiye'nin özel havayolu şirketlerinden Atlasjet'in Dubai Air Show'da verdiği 10 uçaklık sipariş anı basına da yansıdı...
  • t-41 alsınlar
  • Atlasjetin CRJleri vardi bi ara. Onla ucmustum ben hatta Istanbul - Antalya, bi kere de Ankara - Istanbul. Onlar niye gonderildi, bunlar niye aliniyor? Onlarin nesi vardi?
  • iyi ucak almamislar cepler doldu para gitti good bye $
  • Bombardier'ın yeni uçaklarıyla atlas jet iç hatlarda çok karlı seferler düzenler benden söylemesi. Regional jet olayına başta thy olmak üzere pegasus onur da el atmalı. yeşilköye turbopropların inip kalkmasına karşıyım kulenin işini zorlaştırırlar iniş kalkış ve özellikle yaklaşma hızları açısından ama bölgesel jetler özellikle ERJ CRJ ler Türkiye iç hatlar için biçilmiş kaftan. 30-40 kişi ile Sivas'a Muş'a Esenboğaya uçan 180-200 kişilik uçaklara yazık değil mi.
Dünyanın en önemli havacılık organizasyonlarından olan Dubai Air Show'a katılanlar arasında Türkiye'nin ivme yakalayan şirketlerinden Atlasjet de vardı.

Geçiğimiz günlerde AirportHaber'de de yer alan Atlasjet'in 10 uçaklık Bombardier siparişi Dubai'de basın toplantısı ile tanıtıldı. Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy'un hazır bulunduğu sipariş toplantısına Bomabrdier'in yetkilileri de katılarak Atlasjet'in sipariş ettiği Bombardier CS300 uçağını tanıttı.

5 uçaklık opsiyonel anlaşmayla birlikte toplamda 1.18 milyar doları bulacağı ifade edilen sipariş anı patronlar ve basın tarafından da ilgiyle izlendi.

İşte Atlasjet'in Dubai şovu:

DUBAİ'DEN ATLASJET GEÇTİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 6 yıl önce
t-41 alsınlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Atlasjetin CRJleri vardi bi ara. Onla ucmustum ben hatta Istanbul - Antalya, bi kere de Ankara - Istanbul. Onlar niye gonderildi, bunlar niye aliniyor? Onlarin nesi vardi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
iyi ucak almamislar cepler doldu para gitti good bye $

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bombardier'ın yeni uçaklarıyla atlas jet iç hatlarda çok karlı seferler düzenler benden söylemesi. Regional jet olayına başta thy olmak üzere pegasus onur da el atmalı. yeşilköye turbopropların inip kalkmasına karşıyım kulenin işini zorlaştırırlar iniş kalkış ve özellikle yaklaşma hızları açısından ama bölgesel jetler özellikle ERJ CRJ ler Türkiye iç hatlar için biçilmiş kaftan. 30-40 kişi ile Sivas'a Muş'a Esenboğaya uçan 180-200 kişilik uçaklara yazık değil mi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000