22 Ağustos 2013, Perşembe 16:03:37

CAS 5 BİN UÇAĞA HİZMETİNİ KUTLADI

KKTC’de yer hizmetleri sunan CAS, bu yıl 5000. uçağını karşıladı.
  • Cas günde 2 uçağa hizmet veren minicik bir şirket oldu.
  • İSTANBUL HANDLİNG in tarihini ve yaptıgı ucaksayısını birdaha gözden geçiriniz isterseniz... ayrıca kalitesi avrupa düzeyindedir...
  • Hangi terminalden bahsediyoruz? Terminalin yapılma olasılığı sıfır. İhale iptal edilecek. Dolayısı ile de bunlar hayalden öteye gidemez. Ama yeni işletmecinin yaptığı zamların uçuşları azalttığı doğrudur. Bu arada da CAS şirketine başarılar dileriz.
  • En azından Kıbrısımıza yakısır bır termınal oluyor buda ılerde gosterecektır meyvesini,diye düşünüyorum

Son yıllarda Türkiye’deki özel havayolu şirketlerinin yoğun ilgi gösterdiği KKTC’de hava trafiği yoğunlaşırken yer hizmetleri şirketi CAS, bu yıl 5000. uçağa hizmet verdi.

THY’nin yanı sıra Pegasus, Onur Air ve Atlasjet gibi şirketlerin tarifeli uçuşlar düzenlediği Corendon ve Free Bird gibi şirketlerin yurtdışından Türkiye aktarmalı seferler yaptığı Ercan Havalimanı’nda günde ortalama 30 uçağa hizmet veren CAS, bugün şirket tarihinin yeni bir rekoruna imza attı. 5000. uçağa hizmet vermenin grurunu yaşayan CAS, rekoru pasta keserek kutladı.

Bilindiği gibi Ercan Havalimanı’nda CAS ile birlikte İstanbul Handling firması da yer hizmetleri servisi sunuyor. CAS günde 30’a yakın uçağa hizmet verirken İstanbul Handling günde 10 civarında uçağın yer hizmetlerini sağlıyor. Türkiye’den KKTC’ye günde 40’a yakın uçuş gerçekleştiriliyor.

CAS 5 BİN UÇAĞA HİZMETİNİ KUTLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

rahmetlik cas ~ 3 yıl önce
Cas günde 2 uçağa hizmet veren minicik bir şirket oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KONUYA CAHİLSİNİZ ~ 4 yıl önce
İSTANBUL HANDLİNG in tarihini ve yaptıgı ucaksayısını birdaha gözden geçiriniz isterseniz... ayrıca kalitesi avrupa düzeyindedir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Terminal ~ 5 yıl önce
Hangi terminalden bahsediyoruz? Terminalin yapılma olasılığı sıfır. İhale iptal edilecek. Dolayısı ile de bunlar hayalden öteye gidemez. Ama yeni işletmecinin yaptığı zamların uçuşları azalttığı doğrudur. Bu arada da CAS şirketine başarılar dileriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhoneUy.sına cevap ~ 5 yıl önce
En azından Kıbrısımıza yakısır bır termınal oluyor buda ılerde gosterecektır meyvesini,diye düşünüyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000