14 Eylül 2008, Pazar 10:35:34

"Çanakkaleliler uçağa sahip çıksınlar"

Çanakkale Valisi Orhan Kırlı , Atlasjet firması tarafından 4 Aralık 2006 tarihinde başlatılan Çanakkale-İstanbul arasındaki uçak seferlerine ilginin az olduğunu belirterek , "Seferlerin devamı için Çanakkalelilerin uçağa sahip çıkmaları gerekiyor" dedi.
  • önce şirket uçak tarifelerindeki laubaliğe son vermeli ne o ? bu ay böyle şu ay şöyle önümüzdeki ayı sormayın bizde bilmiyoruz ....bugün uçak gelmedi sizi otobüsle yollıyalım. vs...sonra ağlanmalar
  • Atlasje uçakları %yüzle dolu olduğu ilerden ne akla uydu çekildi anlamış değiliz. KARS-VAN uçuşları % yüzdü bugün uçsaydı doluluğu % yüzdü yinede uçmuyorsunuz uçun artık.
  • Değişik zamanlarda ben ve ailemden bireyler Çanakkale ye uçuyoruz. Ne giderken ne dönerken uçakta tek bir boş yer gördüğümü hatırlamıyorum. Bir gariplik var.
  • TANITIM VE SEVDİRMEK 23 SENEDEN BERİ ATAURK HAVALİMANINDA ÇALIŞMAKTAYIM.MADEM Kİ DOĞDUĞUM MEMLEKETİMİN BANA İHTİYACI VARSA HER TÜRLÜ GÖREVE HAZIRIM ELİMDEN GELEBİLECEK TUM YARDIMLARA HAZIRIM (tanıtım,kişilere havacılığı sevdirme ,v.b)Memleketime uçakla seyahat edin ve ordaki yıllarca önce dedelerimizn yaptığı savaşları gökyüzünde yasayıp yerde bitirin güzel bir hafta sonunu küçük dağ köylerinde memleketimin sıcak kananlıinsanları ve konukseverliliği ile sizleri basbaşa bırakayım gönderen neseli

Çanakkale Valisi Orhan Kırlı, Atlasjet firması tarafından 4 Aralık 2006 tarihinde başlatılan Çanakkale-İstanbul arasındaki uçak seferlerine ilginin az olduğunu belirterek , "Seferlerin devamı için Çanakkalelilerin uçağa sahip çıkmaları gerekiyor" dedi.

Valilikle düzenlenen ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Ticarel Sanayi Odasından Hayrettin Dereli ve Hanİfi Araz, ÇASİAD Başkanı Hüseyin Yalman, ÇAGİAD Başkanı Aydın Fırat, GESTAŞ Genel Müdürü Hasan Yürükçü ve Borsa Başkanı Kaya Üzen'in de katıldığı toplantıda bir konuşma yapan Vali Orhan Kırlı hava ulaşımının önemine değinerek, "4 Aralık 2006 tarihinde Atlasjet firması tarafından başlatılan Çanakkale-İstanbul arasındaki hava ulaşımında şuan yolcu azlığı sebebiyle sıkıntı var.

"Çanakkaleliler uçağa sahip çıksınlar"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Rumuz ~ 10 yıl önce
önce şirket uçak tarifelerindeki laubaliğe son vermeli ne o ? bu ay böyle şu ay şöyle önümüzdeki ayı sormayın bizde bilmiyoruz ....bugün uçak gelmedi sizi otobüsle yollıyalım. vs...sonra ağlanmalar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ACNT ~ 10 yıl önce
Atlasje uçakları %yüzle dolu olduğu ilerden ne akla uydu çekildi anlamış değiliz. KARS-VAN uçuşları % yüzdü bugün uçsaydı doluluğu % yüzdü yinede uçmuyorsunuz uçun artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HPM900 ~ 10 yıl önce
Değişik zamanlarda ben ve ailemden bireyler Çanakkale ye uçuyoruz. Ne giderken ne dönerken uçakta tek bir boş yer gördüğümü hatırlamıyorum. Bir gariplik var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NESELİ ~ 10 yıl önce
TANITIM VE SEVDİRMEK 23 SENEDEN BERİ ATAURK HAVALİMANINDA ÇALIŞMAKTAYIM.MADEM Kİ DOĞDUĞUM MEMLEKETİMİN BANA İHTİYACI VARSA HER TÜRLÜ GÖREVE HAZIRIM ELİMDEN GELEBİLECEK TUM YARDIMLARA HAZIRIM (tanıtım,kişilere havacılığı sevdirme ,v.b)Memleketime uçakla seyahat edin ve ordaki yıllarca önce dedelerimizn yaptığı savaşları gökyüzünde yasayıp yerde bitirin güzel bir hafta sonunu küçük dağ köylerinde memleketimin sıcak kananlıinsanları ve konukseverliliği ile sizleri basbaşa bırakayım gönderen neseli

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000