24 Ağustos 2011, Çarşamba 11:10:03

BORAJET’LE YOLLARI AYRILDI...

ATM Dalaman Havaalanı Ticari İşler Müdürlüğü’nden ayrıldıktan sonra Borajet’te sırasıyla ticaret ve yer işletme başkanlığı görevine getirilen Recep Küçük’ün Borajet macerası sona erdi...
  • Bende tutmus bu yorumlara dalmisim, hosteslik basvuru yapmistim oyle sayfalari gezerken olay var burda diye okudum, ortalik karismis ama ustunden cok sular gecmis.. Ucak bu ya ucar gider, zarar yaparsa 2 zeytin azaltirsiniz kahvalti menusunden toparlar:) ben nasil olcam hostes yardim edin kardesinize, o kadar yonetim kadrosu yazmis, bi faydaniz dokunsun.
  • Yeni yer işletme başkanının yer hizmetleri geçmişi olmadığı gibi herhangi bir eğitimi dahi yok. Nasıl olacak bu iş... SHGM nasıl onay verecek ki.... Anlayan beri gelsin...
  • Birde komik olan gamze hanimin ne basarisi varmis merakediyoruz. Gecmis calisma yasaminin yakin olarak taniyan biri olarak guluyoruz.
  • yazık kardeşim bu kadar insanlarla oynamaya.. kaç günlük şirketki bu kadarda değişiklik çok fazla. bunların hepsi kötümü yoksa başka birşeymi var. yorumları okuduğunuzda aslında belli oluyor.
Atlasjet ve ATM Dalaman Havaalanı’nda görev yapan deneyimli havacı Recep Küçük, Borajet’teki görevinden ayrıldı.
 
Geçtiğimiz yıl Haziran ayında ATM Dalaman Havaalanı’nda Ticari İşler Müdürlüğü görevini yürütürken aynı görev için transfer edilen Recep Küçük’ün, Borajet macerası 14 ay sürdü.
 
Borajet’te önce Ticaret Başkanlığı görevine getirilen ancak daha sonra Yer İşletme Başkanlığı görevine atanan Küçük’ün sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.
 
Recep Küçük’ten boşalan Yer İşletme Başkanlığı koltuğuna ise kurum içinden bir ismin atanması bekleniyor. Başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Basın, Müşteri ve Halkla İlişkiler Müdürü Gamze Demirbilek’in, Recep Küçük’ten boşalan koltuğa oturacağı iddia edildi.
BORAJET’LE YOLLARI AYRILDI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Misafir ~ 4 yıl önce
Bende tutmus bu yorumlara dalmisim, hosteslik basvuru yapmistim oyle sayfalari gezerken olay var burda diye okudum, ortalik karismis ama ustunden cok sular gecmis.. Ucak bu ya ucar gider, zarar yaparsa 2 zeytin azaltirsiniz kahvalti menusunden toparlar:) ben nasil olcam hostes yardim edin kardesinize, o kadar yonetim kadrosu yazmis, bi faydaniz dokunsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yeni yer işletme başkanının yer hizmetleri geçmişi olmadığı gibi herhangi bir eğitimi dahi yok. Nasıl olacak bu iş... SHGM nasıl onay verecek ki.... Anlayan beri gelsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Birde komik olan gamze hanimin ne basarisi varmis merakediyoruz. Gecmis calisma yasaminin yakin olarak taniyan biri olarak guluyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yazık kardeşim bu kadar insanlarla oynamaya.. kaç günlük şirketki bu kadarda değişiklik çok fazla. bunların hepsi kötümü yoksa başka birşeymi var. yorumları okuduğunuzda aslında belli oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000