27 Haziran 2010, Pazar 12:25:35

BORAJET İÇİN ÇALIŞACAKLAR...

Bir dönem AtlasJet Havayolları Müşteri ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nün birlikte yürüten Gamze Demirbilek ile yine AtlasJet Havayolları Yer İşletme Başkanlığı'nı yapan Recep Küçük artık deneyimlerini Borajet için harcayacaklar.
  • Biraz önce Borajet'in sitesinde Tokat için ağustos ayından itibaren salı ve perşembe günleri "seferimiz yok" ibaresi var..Öyle görünüyor ki Borajet Tokat uçuşlarından memnun değil galiba..İlk önce Tokat'a sabah akşam günde iki sefer planlanıyordu ama gelinen duruma bakın şimdi.
  • Borajet ağustos ayından itibaren salı ve perşembe günleri Tokat uçuşlarını iptal etmiş..Haftada 5 gün uçuşlara devam edecekmiş..Uçuşlar başlamadan önce Tokat'a sabah akşam iki sefer düzenleyeceği söyleniyordu şimdi şu gelinen duruma bir bakın..
  • Benim Borajet'le hiçbir ilgim yok! Sadece "turbo cahilliğe" dikkat çekmek istedim! THY çalışanıyım, gurur duyuyorum! Borajet'te de çalışsaydım yine gurur duyardım! Gurur duyacak bir şeyiniz yoksa başkalarını küçümseyerek büyüyemezsiniz! Borajet insanlara ekmek kapısı açtı! Size ne oluyor? Bir şirket adını istediği gibi koyar, size mi soracak? Yolcuyu memnun ederse yaşar, edemezse yaşayamaz. Bunu, ticaretini yapanlar düşünsün! Ama sizlerin acısını anlayamasam da emin olun sizin için üzülüyorum! Bir ihtiyacınız varsa mailinizi açık olarak yazabilirsiniz sizinle seve seve irtibata geçerim! Sevgiler, saygılar!
  • Her iki arkadaşın Atlasjet'ten neden ayrıldıklarını soran arkdaşı dinleyip araştırdım.,.Her ikisi de istifa etmiş ve ardından şirketleri teşekkür etmiş çalışmaları için...Galiba çamur at izi kalsın misali...Bunu soran arkadaşın bir sorunu olsa gerek...
AtlasJet Havayolları'nda başarılı bir çalışma dönemi geçiren Gamze Demirbilek Borajet Müşteri ve Halkla İlişkiler Müdürü oldu.

Gamze Demirbilek, gerek yolcularla gerekse basınla birebir temasa önem vererek sorunları minimuma indirmeyi hedefleyerek AtlasJet Havayolları'nda başarılı bir dönem geçirmişti.

Özellikle World Focus Havayolları kazasında kriz yönetimini başarıyla yürütmüştü. Gamze Demirbilek, şimdi bu enerjisini Borajet için harcayacak.

Öte yandan AtlasJet Havayolları'nda Yer İşletme Başkanlığı yapan Recep Küçük de Borajet ile anlaşarak görevine başladı.

AtlasJet Havayolları'ndan ayrıldıktan sonra Dalaman ATM Havalimanı'nda Ticari İşler Müdürlüğü yapan Recep Küçük, BoraJet'e de aynı görevle getirildi.

Çalışmalarına hızla başlayan Küçük, bölgesel projeleri ile dikkat çekiyor.

AirportHaber.Özel

BORAJET İÇİN ÇALIŞACAKLAR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 8 yıl önce
Biraz önce Borajet'in sitesinde Tokat için ağustos ayından itibaren salı ve perşembe günleri "seferimiz yok" ibaresi var..Öyle görünüyor ki Borajet Tokat uçuşlarından memnun değil galiba..İlk önce Tokat'a sabah akşam günde iki sefer planlanıyordu ama gelinen duruma bakın şimdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Borajet ağustos ayından itibaren salı ve perşembe günleri Tokat uçuşlarını iptal etmiş..Haftada 5 gün uçuşlara devam edecekmiş..Uçuşlar başlamadan önce Tokat'a sabah akşam iki sefer düzenleyeceği söyleniyordu şimdi şu gelinen duruma bir bakın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Benim Borajet'le hiçbir ilgim yok! Sadece "turbo cahilliğe" dikkat çekmek istedim! THY çalışanıyım, gurur duyuyorum! Borajet'te de çalışsaydım yine gurur duyardım! Gurur duyacak bir şeyiniz yoksa başkalarını küçümseyerek büyüyemezsiniz! Borajet insanlara ekmek kapısı açtı! Size ne oluyor? Bir şirket adını istediği gibi koyar, size mi soracak? Yolcuyu memnun ederse yaşar, edemezse yaşayamaz. Bunu, ticaretini yapanlar düşünsün! Ama sizlerin acısını anlayamasam da emin olun sizin için üzülüyorum! Bir ihtiyacınız varsa mailinizi açık olarak yazabilirsiniz sizinle seve seve irtibata geçerim! Sevgiler, saygılar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Her iki arkadaşın Atlasjet'ten neden ayrıldıklarını soran arkdaşı dinleyip araştırdım.,.Her ikisi de istifa etmiş ve ardından şirketleri teşekkür etmiş çalışmaları için...Galiba çamur at izi kalsın misali...Bunu soran arkadaşın bir sorunu olsa gerek...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000