15 Şubat 2010, Pazartesi 11:09:16

"BELGELERİ AÇIKLA SHGM"

AirportHaber Genel Koordinatörü Ali Kıdık, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından alınan tarihi kararı köşesinde değerlendirdi. İşte Kıdık'ın o yazısı...
  • Isparta kazasında Sivil Havacılık tarafından yapılan denetlememelerin katkısı büyük ve bu düzenbazlığın arkasında da Aydın Kızıltan var. Aydın denen şahıs utanmadan bir hava şirketinde, bütün sağlıksız şartlarına rağmen pilotluk yapıyor. Mehmet Küçükayyıldız ise iş bilmediği için üst tarafa yaranmak için yapmadığı kalmadı ve şimdi utanmadan başka saçma sapan bir şirkette sağa sola gönderilerek iş yapmaya çalıştırılıyor.
  • Airport haber size yorum yazdım ve yayınlamadınız. Bunu 2 hafta önce de yaptınız. Lütfen yorumumu yayınlarsanız herkes birşeyler öğrenir. Aslında ben kimsenin bilmediği şeyleri yazmadım. O nedenle lütfen yayımlayın. Ben de sevinirim.
  • 17 ŞUBAT 2010 Günü Isparta Ağır Ceza mahkemesinde kaza ile ilgili davanın durşması yapılacak.Bu duruşmadan sonra neler olacak.İzleyin görün.Mutlaka katillere hesap sorulacak.Arkasındaki güç ne olursa olsun.Allaha şükürki halen bu ülkede satın alınamayan insanlar tükenmedi.Umudunuzu kaybetmeyin.
  • bu şirketler neden mı kapatıldı baskasını bılmem ama fly havayollarının ne yaptıgını sanırım bu camiada bılmeyen yoktur çalışanının 1 kuruşuna goz dıken maaşını vermeyen bi şirketin neden kapatıldıgının sorgulamanın bı anlamı varmı sizcee..

Pegasus Havayolları’na kesilen cezanın nedenlerini, Türk Havayolları’na kesilen cezanın nedenlerini, Golden Havayolları neden kapatıldı, FLY Havayolları, Tarhan Havayolları neden kapatıldı, İnter Havayolları neden kapatıldı? Bütün bunları açıklama zamanı geldi. Onur Air ne durumda, Atlasjet Havayolları hata yapıyor mu, SKY Havayolları hangi hataları yapıyor, Corendon’un eksikleri nedir, Saga Havayolları, MNG, Sunexpress,  İzAir nasıl yönetiliyor? Bütün bunları açıklamak artık elzem oldu.

AirportHaber Genel Koordinatörü Ali Kıdık'ın yazısının tamamını okumak için TIKLAYIN

"BELGELERİ AÇIKLA SHGM"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
Isparta kazasında Sivil Havacılık tarafından yapılan denetlememelerin katkısı büyük ve bu düzenbazlığın arkasında da Aydın Kızıltan var. Aydın denen şahıs utanmadan bir hava şirketinde, bütün sağlıksız şartlarına rağmen pilotluk yapıyor. Mehmet Küçükayyıldız ise iş bilmediği için üst tarafa yaranmak için yapmadığı kalmadı ve şimdi utanmadan başka saçma sapan bir şirkette sağa sola gönderilerek iş yapmaya çalıştırılıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Airport haber size yorum yazdım ve yayınlamadınız. Bunu 2 hafta önce de yaptınız. Lütfen yorumumu yayınlarsanız herkes birşeyler öğrenir. Aslında ben kimsenin bilmediği şeyleri yazmadım. O nedenle lütfen yayımlayın. Ben de sevinirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
17 ŞUBAT 2010 Günü Isparta Ağır Ceza mahkemesinde kaza ile ilgili davanın durşması yapılacak.Bu duruşmadan sonra neler olacak.İzleyin görün.Mutlaka katillere hesap sorulacak.Arkasındaki güç ne olursa olsun.Allaha şükürki halen bu ülkede satın alınamayan insanlar tükenmedi.Umudunuzu kaybetmeyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu şirketler neden mı kapatıldı baskasını bılmem ama fly havayollarının ne yaptıgını sanırım bu camiada bılmeyen yoktur çalışanının 1 kuruşuna goz dıken maaşını vermeyen bi şirketin neden kapatıldıgının sorgulamanın bı anlamı varmı sizcee..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000