15 Aralık 2008, Pazartesi 13:53:51

Atlasjet'ten yeni uçuş fırsatları...

Atlasjet, 69 YTL'ye uçma imkânı sunuyor...
  • haberleri nokudukcaşaşırıyorum bizler nerede yaşıyoruz. buradan atlasjet yetgililerine desem 169 ytl karsa uçun açaba nederler.ilgilenirlermi. teklif güzel mama uçmazlar zaten nereye uçtuklarını bilmiyoruzki. birzamanlar her yer atlasjetti şimdi arakı bulasınız. birde yazınızda 49 ytl diyorsunuz. acaba yeşilköy_ sabihagöcen arasımı uçuyorsunuz. hep yakın mesafa derler YA***
  • İlk 49 kişiye 49 YTL SunExpress'te bilet bulunabiliyor, duyurulur
  • arkadaşlar atlas gn müdürlükte işiniz yok heralde böyle yalak vıcık vıcık yorumlar yazıyosunuz??? katılıyorum size ama gülmekten!!!
  • Daha fazla kar etmek için uçakların bakımını yaptırmadan yere çak sonra indirim yaptım diye müşteri çekmeye çalış hayatta binmem hele böyle fırsatlara karnım tok.

02-20 yaş arası ve 65 yaş üstü yolcularına ekstra % 25 indirim uygulayan Atlasjet Havayolları, ilk 69 kişiye herşey dahil 69 YTL’den seyahat etme imkanı veriyor.

Atlasjet Havayolları’ndan 16 Aralık 2008- 31 Mart 2009 tarihleri arasında, iç hat seferlerinde seyahat etmek isteyen ve bilet alan ilk 69 kişi, herşey dahil sadece 69 YTL’ye seyahat etme fırsatını elde edecek.

Ayrıntılı bilgilerin, www.atlasjet.com adresinden yada 444 3 387 çağrı merkezinden elde edilebileceği vurgulandı.

Atlasjet'ten yeni uçuş fırsatları...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

vatandaş ~ 9 yıl önce
haberleri nokudukcaşaşırıyorum bizler nerede yaşıyoruz. buradan atlasjet yetgililerine desem 169 ytl karsa uçun açaba nederler.ilgilenirlermi. teklif güzel mama uçmazlar zaten nereye uçtuklarını bilmiyoruzki. birzamanlar her yer atlasjetti şimdi arakı bulasınız. birde yazınızda 49 ytl diyorsunuz. acaba yeşilköy_ sabihagöcen arasımı uçuyorsunuz. hep yakın mesafa derler YA***

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 9 yıl önce
İlk 49 kişiye 49 YTL SunExpress'te bilet bulunabiliyor, duyurulur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KATILIYORUM ~ 9 yıl önce
arkadaşlar atlas gn müdürlükte işiniz yok heralde böyle yalak vıcık vıcık yorumlar yazıyosunuz??? katılıyorum size ama gülmekten!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 9 yıl önce
Daha fazla kar etmek için uçakların bakımını yaptırmadan yere çak sonra indirim yaptım diye müşteri çekmeye çalış hayatta binmem hele böyle fırsatlara karnım tok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000