25 Aralık 2009, Cuma 10:07:03

Atlasjet'ten KKTC'ye özel kampanya

Atlasjet Havayolları, 04 Ocak-30 Haziran 2010 tarihleri arasında KKTC (Ercan’a) seyahat edecek öğrencilere 5. tek yön uçuşunu hediye ediyor.
  • teşekkürler atlasjet.bugün sevindirici bir haber daha aldık sizden.manisa ya da ücretsiz servis başlatıyormuşsunuz .helal olsun manisa daki öğrenciler yaşadı...
  • Atlas KKTC den SAW a uçsa pegasusun durumuna düşecekti. Allahtan akıllı davranıp AHL uçuyor ve sürekli uçaklarını dolduruyor. Helal Atlas.
  • Bravo atlasjete en azından avrupa yakasına uçuyor.
  • Suleymaniye ve Erbil ucuslarına yokmu kampanya, bizde isterik Atlaz Jet bizde. Kekolara tam destek.

Türkiye’den KKTC’ye (Ercan) veya  KKTC’dan (Ercan) Türkiye’ye tüm direkt seferlerde Atlasjet Havayolları ile seyahat eden öğrenciler, aynı parkurda 4 tekyön bilet veya 2 gidiş dönüş bileti aldıkları takdirde  4. uçusunu tamamladıklarında,  5. uçuşlarını hediye bilet olarak kullanma şansına sahip olabilecekler.

Bu fırsattan yararlanmak için yukarıdaki belirtilen uçuşları gerçekleştiren öğrencilerin, öğrenci belgeleri ile boarding kartlarını, Havalimanları ile Merkez Bilet Satış Ofislerine getirmeleri halinde  5.Uçuş için hediye biletlerini  alabilecekler.

Atlasjet'ten KKTC'ye özel kampanya

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
teşekkürler atlasjet.bugün sevindirici bir haber daha aldık sizden.manisa ya da ücretsiz servis başlatıyormuşsunuz .helal olsun manisa daki öğrenciler yaşadı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Atlas KKTC den SAW a uçsa pegasusun durumuna düşecekti. Allahtan akıllı davranıp AHL uçuyor ve sürekli uçaklarını dolduruyor. Helal Atlas.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bravo atlasjete en azından avrupa yakasına uçuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Suleymaniye ve Erbil ucuslarına yokmu kampanya, bizde isterik Atlaz Jet bizde. Kekolara tam destek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000