22 Haziran 2010, Salı 12:35:10

ATLASJET'TEN KKTC'YE EK SEFER

Atlasjet Havayolları, dün geceden itibaren KTHY’nin seferlerinin askıya alınmasından doğan yolcu mağduriyetini gidermek üzere ek seferler düzenliyor.
  • k.t.h.y londra bodrum seferleri normal olarak devam ediyormu? bilet almis olan yolcular gununde yerine ulastirilacammi?
  • Takdir etmek ve saygı göstermek lazım. Yüksek sezonda, çabuk ve doğru bir çalışmayla, mevcut imkanlar zorlanarak ek sefer konulmuş. KKTC'de Ulaştırma Bakanı "bu sezonda uçak bulmak çok zor" diyordu. Neticede, Atlasjet hızlı reaksiyonla bunu sağlamış. Takdir etmek lazım. Adada KTHY'den biletli insanlar ne yapacaklarını bilemez duruma gelmişlerdi. KKK elini taşın altına koymuş, saygı göstermek lazım.
  • tabiki de hayrına yapmıyor. para kazanmadan nasıl bunca sefer koyabilir kıbrıs'tan istanbul'a? tabii ki kar edecek ki uçuracak. hem yolcu mutlu olacak istediği yere vardığı için, hem de atlasjet mutlu olacak para kazandığı için. iki taraf da mutlu olduğuna göre Atlasjet'i bu hizmetinden dolayı alkışlamak da bize düşer.
  • duyan da sanırki, KTHY den bilet alıp uçamayan yolcuları taşıyacak.... Fırsatdan istifade yolcu kapacak hemde bakın bakalım biletleri kaça satıyor bu seferlerde? KKTC yavru vatanımız diye demeç verdi Bay Ersoy. Mağdur olan yolcuları ücretsiz taşısın alkışlayalım o zaman.

Ercan Havaalanı’nda KTHY’nin tüm uçuşlarının askıya alınmasından sonra oluşan havayolu ulaşım sıkıntısına Atlasjet Havayolları, çözüm getiriyor.

Atlasjet Havayolları, İstanbul-KKTC arasındaki mevcut seferleri  dışında, ek seferler düzenleyerek, iptal olan uçuşlar yüzünden  zor durumda kalan yolcuların mağduriyetini  gideriyor.

Atlasjet İstanbul-Ercan ek sefer saatleri;

İstanbul-Ercan:Çarşamba: 22:00- Cuma:20:00
Ercan-İstanbul:Perşembe:07:30-Cuma:23:30
 

ATLASJET'TEN KKTC'YE EK SEFER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 8 yıl önce
k.t.h.y londra bodrum seferleri normal olarak devam ediyormu? bilet almis olan yolcular gununde yerine ulastirilacammi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Takdir etmek ve saygı göstermek lazım. Yüksek sezonda, çabuk ve doğru bir çalışmayla, mevcut imkanlar zorlanarak ek sefer konulmuş. KKTC'de Ulaştırma Bakanı "bu sezonda uçak bulmak çok zor" diyordu. Neticede, Atlasjet hızlı reaksiyonla bunu sağlamış. Takdir etmek lazım. Adada KTHY'den biletli insanlar ne yapacaklarını bilemez duruma gelmişlerdi. KKK elini taşın altına koymuş, saygı göstermek lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tabiki de hayrına yapmıyor. para kazanmadan nasıl bunca sefer koyabilir kıbrıs'tan istanbul'a? tabii ki kar edecek ki uçuracak. hem yolcu mutlu olacak istediği yere vardığı için, hem de atlasjet mutlu olacak para kazandığı için. iki taraf da mutlu olduğuna göre Atlasjet'i bu hizmetinden dolayı alkışlamak da bize düşer.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
duyan da sanırki, KTHY den bilet alıp uçamayan yolcuları taşıyacak.... Fırsatdan istifade yolcu kapacak hemde bakın bakalım biletleri kaça satıyor bu seferlerde? KKTC yavru vatanımız diye demeç verdi Bay Ersoy. Mağdur olan yolcuları ücretsiz taşısın alkışlayalım o zaman.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000