29 Eylül 2009, Salı 12:39:18

Atlasjet'ten kırtasiye ve giyim yardımı

Atlasjet Hava Yolları, Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde maddi durumu düşük öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımında bulundu.
  • ATLAS JET HAVAYOLLARINI BU HUSUSTA TEBRIK EDIYOR DIGER HAVAYOLU OZELLIKLE THY NIN BOLGEDE SOSYAL PROJELERE SAHIP CIKMASINI ACILEN BEKLEMEKTEYIZ. BOLGE INSANININ EVLATLARININ YIILDA BIR DEFADA OLSA UCAGA BINMESI CANAKKALE GIBI BIRLIK VE BERABERLIK RUHUNU YANSITAN YERLERIN GEZDIRILMESI GIBI FALIYETLERE TUM HAVA YOLLARI DESTEK VERMELI.TEBRIKLER SAYIN ERSOY TEBRIKLER ATLAS JET
  • ya adamlar kendilerimi reklam yapıyorlar.saçma sapan yorumlar yapmayın cin ali yalakaları.airport haber bu konuyu duymuş ve burada yayınlıyor.cin ali nasıl personelinden çay ücreti ve iş başvurularından para aldığını burada duyduysak bu da gayet doğal...teşekkürler airporthaber...
  • Yardımın reklamımı olur cahil adamlar..reklamda olsa sonucta adamlar bir şeyler yapmış..koskaca atlasjet bununlamı reklam yapıcak..hiç mi hesap kitap bilmiyosunuz..türkiyede sizin gibi boş adam çok oturunda biraz icraat yapın..sizde reklam yapında bari bu ülkeye yararınız dokunsun:):)
  • ya çalışanlar..

Ağrı'nın Taşlıçay ilçesine bağlı Kumluca köyü Şehit Er Hüseyin Kaya İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Faruk Abdullah Özcan, okuldaki maddi durumları düşük öğrenciler için Atlasjet Hava Yolları'ndan fakir öğrenciler için yardım talebine bulundu.

Özcan'ın yardım talebine olumlu cevap veren Atlasjet Hava Yolları Genel Müdürlüğü, okulda bulunan 200 öğrenci için giyim ve kırtasiye malzemesi gönderdi.

Gönderilen malzemeleri okuldaki öğretmen arkadaşları ile birlikte öğrencilere dağıtan Özcan, kırtasiye ve giyim yardımında bulunan Atlasjet Halkla İlişkiler Uzmanı Tunay Erdem ile katkısı olan tüm Atlasjet Hava Yolları yetkililerine teşekkür ettiğini söyledi.

Atlasjet Havayollarının, geçen yılda aynı okulda bulunan 400 öğrenci için giyim ve kırtasiye yardımında bulunduğu belirtildi.

Hürriyet

Atlasjet'ten kırtasiye ve giyim yardımı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
ATLAS JET HAVAYOLLARINI BU HUSUSTA TEBRIK EDIYOR DIGER HAVAYOLU OZELLIKLE THY NIN BOLGEDE SOSYAL PROJELERE SAHIP CIKMASINI ACILEN BEKLEMEKTEYIZ. BOLGE INSANININ EVLATLARININ YIILDA BIR DEFADA OLSA UCAGA BINMESI CANAKKALE GIBI BIRLIK VE BERABERLIK RUHUNU YANSITAN YERLERIN GEZDIRILMESI GIBI FALIYETLERE TUM HAVA YOLLARI DESTEK VERMELI.TEBRIKLER SAYIN ERSOY TEBRIKLER ATLAS JET

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ya adamlar kendilerimi reklam yapıyorlar.saçma sapan yorumlar yapmayın cin ali yalakaları.airport haber bu konuyu duymuş ve burada yayınlıyor.cin ali nasıl personelinden çay ücreti ve iş başvurularından para aldığını burada duyduysak bu da gayet doğal...teşekkürler airporthaber...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yardımın reklamımı olur cahil adamlar..reklamda olsa sonucta adamlar bir şeyler yapmış..koskaca atlasjet bununlamı reklam yapıcak..hiç mi hesap kitap bilmiyosunuz..türkiyede sizin gibi boş adam çok oturunda biraz icraat yapın..sizde reklam yapında bari bu ülkeye yararınız dokunsun:):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ya çalışanlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000