16 Şubat 2012, Perşembe 10:01:27

ATLASJET'TEN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Her sene düzenlenen ve bu senede 11-13 Şubat 2012 tarihleri arasında Atlasjet ve grup şirketlerinin katıldığı, "Paylaşım Toplantısı" Antalya Rixos Sungate otelde düzenlendi.
  • şahsen ben , kabin ekibinden biri olarak çok güzel dolu dolu iki gün geçirdiğimizi söylemek isterim. dostluk arkadaşlık ve tam bir aile gibiyiz :) Patronumuza ve emeği geçen herkese çook teşekkürler.. iki günlük bu tatil uçuşlar için de doping oldu açıkçası:) en kısa süre de yine isteriz :p herkese iyi çalışmalar , emniyetli uçuşlar
  • Kiskandim.. Cok icten ve samimi bir ortama benziyor.. Basarilarinizin devamini dilerim
  • Dicle Hanım, Togay, Burcu, Türker ve diğer arkadaşları üstesinden fazlasıyla geldiler. Tebrikler
  • atlasjet hlk iliş dicle hnm ve ekibine cok tesekkur ederiz ......her sey cok guzeldi
Atlasjet tarafından her yıl düzenlenen ve gelenekselleşen "Paylaşım Toplantısı" Antalya Rixos Sungate Otel'de düzenlendi.

2011 yılı değerlendirmesi ve 2012 yılının planlarının çalışanlarla paylaşıldığı toplantıda geçen yıl olduğu gibi, Atlasjet'te 10. yılını dolduran çalışanlara Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy tarafından plaket takdim edildi.

Ayrıca 2008 yılından beri yolcu memnuniyeti değerlendirmesini dikkate alınarak kabin ekibine uygulanan güleryüz primi almaya hak kazanan üç kabin çalışanı da Atlasjet rozeti ile ödüllendirildi.

Toplantıda Prof. Dr. Emre Alkin tarafından yönetici ve personele Türkiye ve Dünya ekonomisi, ekonomide gelinen nokta ve gelecek yıl için ekonomiden beklenenler ile ilgili bir de sunum gerçekleştirilirken, Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy ise yaptığı konuşmada  Atlasjet olarak tutarlı stratejileri kararlılıkla uyguladıklarını 'Yolcusunu En Çok Seven Havayolu' sloganı ve anlayışıyla koşulsuz yolcu memnuniyetine bağlı kalmak gerektiğinin altını çizdi.

Yaklaşık 320 kişinin katıldığı toplantıda 3 gün boyunca tatil yapma olanağı da bulan Atlasjet ailesi, 12 Şubat akşamı düzenlenen gala yemeğinin ardından eğlenerek Antalya Rixos Sungate Hotel'de keyifli dakikalar geçirdi.ATLASJET'TEN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 6 yıl önce
şahsen ben , kabin ekibinden biri olarak çok güzel dolu dolu iki gün geçirdiğimizi söylemek isterim. dostluk arkadaşlık ve tam bir aile gibiyiz :) Patronumuza ve emeği geçen herkese çook teşekkürler.. iki günlük bu tatil uçuşlar için de doping oldu açıkçası:) en kısa süre de yine isteriz :p herkese iyi çalışmalar , emniyetli uçuşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Kiskandim.. Cok icten ve samimi bir ortama benziyor.. Basarilarinizin devamini dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Dicle Hanım, Togay, Burcu, Türker ve diğer arkadaşları üstesinden fazlasıyla geldiler. Tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
atlasjet hlk iliş dicle hnm ve ekibine cok tesekkur ederiz ......her sey cok guzeldi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000