19 Nisan 2012, Perşembe 09:30:06

ATLASJET'TEN ÇOCUKLARA ÖZEL...

Öncü şirket Atlasjet, 23 Nisan nedeniyle 20 çocuğa ilk kez uçağa binme deneyimi yaşattı...
  • BENDE AYT MÜDÜRÜNE TEŞEKKÜR EDİYORUM
  • Tebrik ederiz seni Atlasjet. Bu milli gurur gunlerimizi bu sekilde bizlere yansittigin icin. Tek ricam lutfen bunlarla ilgili daha fazla reklam yapin, cumhuriyet karsitlari gorsun duysun sesimizi !
  • Murat ERSOY beye hassasiyetleri için, Dicle Hanıma organizasyon için ve tüm Atlasjet çalışanlarına katkıları için teşekkür ediyoruz. Çocukları sevindirmek ve desteklemek hayırların en iyisidir. Vatandaş
  • Sitare hanım ve tüm istasyon görevlilerini tebrik ediyorum...
Çok özel organizasyonlarıyla adından söz ettiren Atlasjet, organizyonlarına bir yenisini daha ekleyerek İzmir'den getirdiği 20 çocuğa ilk kez uçağa binme deneyimi yaşattı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında 2 öğretmeniyle gelen 20 çocuk, ilk kez uçağa bindi, ilk kez İstanbul'a geldi.

İzmir'in Uzundere Sabiha Yorgancılar İlköğretim Okulu'ndan gelen öğrenciler, uçağa ilk kez binerek sıradışı bir heyecan yaşadı. Bu sabah Atlasjet uçağıyla İzmir'den İstanbul'a gelen minik öğrenciler, Topkapı Sarayı, Sultanahmet, Ayasofya ve Yere Batan Sarnıcı'nı gezdikten sonra bu akşam Atlasjet uçağıyla İzmir'e dönecekler.
ATLASJET'TEN ÇOCUKLARA ÖZEL...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 6 yıl önce
BENDE AYT MÜDÜRÜNE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Tebrik ederiz seni Atlasjet. Bu milli gurur gunlerimizi bu sekilde bizlere yansittigin icin. Tek ricam lutfen bunlarla ilgili daha fazla reklam yapin, cumhuriyet karsitlari gorsun duysun sesimizi !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Murat ERSOY beye hassasiyetleri için, Dicle Hanıma organizasyon için ve tüm Atlasjet çalışanlarına katkıları için teşekkür ediyoruz. Çocukları sevindirmek ve desteklemek hayırların en iyisidir. Vatandaş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sitare hanım ve tüm istasyon görevlilerini tebrik ediyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000