28 Kasım 2008, Cuma 11:44:13

Atlasjet'ten Bayram seferleri

Atlasjet Havayolları, Bayramı nedeniyle yoğun talepi karşılamak üzere tarifeli seferlerinin haricinde ek seferler düzenledi.
  • Değerli yorumcu, kelimeleriniz birbirine girmiş, dolayısıyla anlaşılır değil. Bu nedenle yorumunuzdan hiçbirşey anlamadım desem yanlış olmaz.
  • Ne yazıkki Isparta olayından sonra bir çok enstrumanı çalışmayan uçakları bünyesinde barındırmayı bıraktım o durumdaki uçaklarla sefer yaptıran zihniyet ek sefer koymuş olması zaten güvenmediğim şirket hakkında havacılık can çekişiyormuş diye aa çok güzel olmuş diye yorum yaptıramaz bana... Önce uçuş güvenliği hakkında filolarındaki tüm uçakların ne kadar emniyetli olduğunu kanıtlasınlar bence. Önce güvenlik.
  • atlasın kıbrısa ek sefer koymasının öğrenciler icin cok faydası olacaktır.şuanda bilet bulamayıp gidemeyen bir cok ogrenci var sadece 1 ucak dolusu ogrenci olacagından eminim ozellikle atlasın doluluğu vergi fiyatlarının buraya gelen diğer firmalardan daha ucuz olmasıdır.ek sefer bekleyenler icin guzel haber
  • Lütfen Boş Laflarla Havacılık Sektörünü Kötülemeyin..Her Havayolu Şirketini Aynı Kefeye Koymanızda Yanlıştır.Sözcüklerinizi Seçerek Yazmanızı Rica ediyorum.Can Çekişen Sektöre Çelme Takmaktır Yaptığınız. Sevgilerle.

Atlasjet Havayolları,  05-14 Aralık 08 tarihleri arasında bayram tatili süresince yoğun talep gören iç hatlar ve dış hatlar seferlerine  yaklaşık 63  ek sefer düzenleyecek.

Bu tarihler arasında iç hatlarda toplam 70 yakın tarifeli seferi olan Atlasjet, bayram tatili süresince yoğun ilgi gören uçuş noktaları olan Antalya, Bodrum ve  Kıbrıs  için toplam 37 ek sefer, dış hatlarda ise İtalya’da  Bologna, Roma, Venedik, Avusturya’da Viyana, Hırvatistan’da Dubrovnik ve Macaristan’da Budapeşte, Mısır Sharm el-sheikh, Hurgada olup  toplam 26  ek sefer düzenleyecek.

Atlasjet'ten Bayram seferleri

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Death Grind'e... ~ 9 yıl önce
Değerli yorumcu, kelimeleriniz birbirine girmiş, dolayısıyla anlaşılır değil. Bu nedenle yorumunuzdan hiçbirşey anlamadım desem yanlış olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Death Grind ~ 9 yıl önce
Ne yazıkki Isparta olayından sonra bir çok enstrumanı çalışmayan uçakları bünyesinde barındırmayı bıraktım o durumdaki uçaklarla sefer yaptıran zihniyet ek sefer koymuş olması zaten güvenmediğim şirket hakkında havacılık can çekişiyormuş diye aa çok güzel olmuş diye yorum yaptıramaz bana... Önce uçuş güvenliği hakkında filolarındaki tüm uçakların ne kadar emniyetli olduğunu kanıtlasınlar bence. Önce güvenlik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 9 yıl önce
atlasın kıbrısa ek sefer koymasının öğrenciler icin cok faydası olacaktır.şuanda bilet bulamayıp gidemeyen bir cok ogrenci var sadece 1 ucak dolusu ogrenci olacagından eminim ozellikle atlasın doluluğu vergi fiyatlarının buraya gelen diğer firmalardan daha ucuz olmasıdır.ek sefer bekleyenler icin guzel haber

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HostesCemre ~ 9 yıl önce
Lütfen Boş Laflarla Havacılık Sektörünü Kötülemeyin..Her Havayolu Şirketini Aynı Kefeye Koymanızda Yanlıştır.Sözcüklerinizi Seçerek Yazmanızı Rica ediyorum.Can Çekişen Sektöre Çelme Takmaktır Yaptığınız. Sevgilerle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000