21 Ocak 2015, Çarşamba 11:43:30

ATLASJET'TE DEĞİŞİM BAŞLIYOR

Türkiye’nin en çok sevilen havayolu şirketlerinden Atlasjet, Türkiye’nin önde gelen turizm fuarı EMITT’te yerini alıyor.
  • Birazda çalışanının taktir etseler 10 yıldan fazladır hep değişim yaşıyorlar ama geriye dogru
  • Atlas jet daha da buyuyecek.. Pilot arkadaslarima iyi ucuslar..
  • en çok sevildiğini nerden nasıl öğrendiniz?
  • Umarim cok guzel degisikliklerdir. Malum, Afa'da ogrenciyiz. Gelismeleri takip ediyorum.

Atlasjet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, fuar öncesi yaptığı açıklamada, Atlasjet için değişimin başladığı müjdesini de verdi.

2001 yılında kurulan ve tarifeli seferlere başladığı 2004 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda kalite, güvenlik ve konforu bir arada sağlayan Atlasjet’te dönüşüm başlıyor. Atlasjet, yepyeni kurumsal kimliğiyle yakın zamanda müşterilerinin karşısında olacak. 

2 uçak ile başladığı operasyonuna bugün 22 uçaktan oluşan global bir filoyla devam eden Atlasjet, uluslararası havacılık standartlarında verdiği hizmeti daha da genişletiyor. Bu nedenle “değişim başlıyor” mottosuyla tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan havayolu şirketi, çok yakın zamanda yepyeni kurumsal kimliği ve sürpriz gelişmeleriyle karşımızda olacak.

Dünyanın 5. büyük turizm fuarı EMITT’te yerini alan Atlasjet, 22-25 Ocak tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen fuarda tüketiciler ve basınla buluşacak. Fuar öncesi açıklama yapan Atlasjet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, “Atlasjet olarak 14 senedir yolcularımıza sunduğumuz kaliteli ve konforlu hizmet ile pazarda güvenilen ve tercih edilen bir marka olduk. Havacılık sektöründe büyümek için, değişime açık olmak ve sürekli olarak kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. Biz de, büyüme hedeflerimiz doğrultusunda değişime kurumsal kimliğimizden başlıyoruz ve markamızın kimliğinde A’dan Z’ye yenilenmeye gidiyoruz.” şeklinde konuştu.

Atlasjet olarak büyük bir atılım içine girdiklerini belirten Ersoy, yaşanan bu değişimleri çok yakın zamanda açıklayacaklarını müjdeledi.

ATLASJET'TE DEĞİŞİM BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

bilmeselyeriz ~ 3 yıl önce
Birazda çalışanının taktir etseler 10 yıldan fazladır hep değişim yaşıyorlar ama geriye dogru

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Atlas jet daha da buyuyecek.. Pilot arkadaslarima iyi ucuslar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
birisi ~ 3 yıl önce
en çok sevildiğini nerden nasıl öğrendiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Umarim cok guzel degisikliklerdir. Malum, Afa'da ogrenciyiz. Gelismeleri takip ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000