13 Nisan 2012, Cuma 10:39:22

ATLASJET’E TAZE KAN

Bombardier’den 15 uçak alımı için iyi niyet anlaşması imzalayan Atlasjet, bir taraftan filosunu güçlendirmeye devam ediyor. İzair’de uçan iki uçağı filosuna katan şirket, Mayıs’ta iki uçak daha alıyor.
  • Ya bi şey sorucam ama kaptan çocukları neden bu kadar batıyor hastanede çalışıyorsanız tanıdıklarımızı öne aldırmayı biliyorsunuz dükkanınız varsa çocuklarınız bedavadan faydalanıyor. Ne bu kıskançlık ya çalışın pilot olun çocuklarınıza imkanı sunun o zaman Allah allah bu ne varoşluk ya.
  • Hakikaten sen yabancısın. İçindeki zehiri akıtmışsın, rahatladın mı bari. Şans eseri havacılık sektöründeysen de bu işi bırak, sana göre değil. Bize "önce insan" lazım. Ön yargılı, güneşe bakıp kendi gölgesini görmeyen, kendini geliştirememiş, üzerindeki pislikleri çevreye saçıp kendini temizlediğini zanneden "yabancılarla" işimiz olmaz. Yazdığını bir daha oku ve kendinden utan. Bu ifaden ne "Türk örf ve adetlerine" ne de "Müslümanlık felsefesine" uymuyor. Dikili ağacını sormayacağım, hayatında yaralı bir parmağa hiç işedin mi?
  • siz bu yeni uçaklarada şimdiden zaten kaptan çocukları ve gavurları işe almışsınızdır. siz sakın vatanımı seviyorum diye bahsetmeyin ağzınıza almayın bu ülkenin adını sakın..
  • Samsunada bekleriz sefer açarlarsa eğer çokta anlamlı olur ülke değerlerine önem veren atlasjet için
Atlasjet, yaz sezonuna filosunu güçlendirerek giriyor. Halen filosunda 17 uçak bulunan şirket, son olarak İzair filosunda uçak iki adet Airbus 320 tipi uçağı da filosuna kattı. Bir dönem İzair filosunda uçan TC-İZL kuyruk tescilli uçak Atlasjet filosuna geçerken TC-İZA kuyruk tescilli Airbus 320 tipi diğer uçağın da Aercap’tan kiralanarak önümüzdeki günlerde filodaki yerini alması bekleniyor.

Bombardier’den 15 uçaklık C serisi siparişi bulunan Atlasjet’in Mayıs ayında iki uçağı daha filosuna katacağı öğrenildi. Airbus 320 tipi uçakların filoya katılmasıyla Atlasjet 20 uçaklık filoya ulaşacak.
ATLASJET’E TAZE KAN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Misafir ~ 3 yıl önce
Ya bi şey sorucam ama kaptan çocukları neden bu kadar batıyor hastanede çalışıyorsanız tanıdıklarımızı öne aldırmayı biliyorsunuz dükkanınız varsa çocuklarınız bedavadan faydalanıyor. Ne bu kıskançlık ya çalışın pilot olun çocuklarınıza imkanı sunun o zaman Allah allah bu ne varoşluk ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Hakikaten sen yabancısın. İçindeki zehiri akıtmışsın, rahatladın mı bari. Şans eseri havacılık sektöründeysen de bu işi bırak, sana göre değil. Bize "önce insan" lazım. Ön yargılı, güneşe bakıp kendi gölgesini görmeyen, kendini geliştirememiş, üzerindeki pislikleri çevreye saçıp kendini temizlediğini zanneden "yabancılarla" işimiz olmaz. Yazdığını bir daha oku ve kendinden utan. Bu ifaden ne "Türk örf ve adetlerine" ne de "Müslümanlık felsefesine" uymuyor. Dikili ağacını sormayacağım, hayatında yaralı bir parmağa hiç işedin mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
siz bu yeni uçaklarada şimdiden zaten kaptan çocukları ve gavurları işe almışsınızdır. siz sakın vatanımı seviyorum diye bahsetmeyin ağzınıza almayın bu ülkenin adını sakın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Samsunada bekleriz sefer açarlarsa eğer çokta anlamlı olur ülke değerlerine önem veren atlasjet için

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000