12 Mart 2011, Cumartesi 12:53:54

ATLASJET YİNE ÇOK KONUŞULACAK

İlginç reklamlarıyla dikkat çeken Atlasjet’in ücretsiz ikram vurgusu yapılan son reklamında, “ Lütfen hosteslerimize para teklif etmeyiniz” ifadesi oldukça ses getirecek gibi görünüyor.
  • gayet sempatik bende atlasla uçuyorum ayrıca hep o sandiviçlerden iki tane istiyorum ve hep veriyorlar :D
  • Avrupa olsa neyse belki ama Türkiye gibi bir ülkede bu dille reklam yapmak doğrusu iyi cesaret.Keşke önce bunun insanlar üzerindeki etkisini sokağa çıkıp yoldan geçenlere teker teker 69'u çok seveceksiniz veya bizimki 72 cm ve zamanında kalkıyor gibisinden sorarak araştısalardı.Uğradıkları tacizden sonra böyle bir işe hiçbiri kalkışmazdı eminim :)) Bu güzelim mesleği böyle abuk subuk insanların oyuncağı yaptılar ya...Hadi bakalım.Rekabetten,reklamdan bile bir haber acizler ile havacılığın sonu otogar kültürü gibi olmaz inşallah. Sene 2030. Aprona uçak yaklaşıp kapılar açıldıktan sonra elinde sepetiyle ön kapıdan girip,arka kapıdan çıkarak lahmacun,çiğ köfte satan ali sabancı gibilerini umarım görmeyiz.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • akp nın sıvıl havacılıgı sızı goreve davet edıyoruz
Yolcusunu en çok seven havayolu sloganını kullanan Atlasjet, ilginç ve ses getiren reklamlarına bir yenisini daha ekledi.

Daha önce koltuk aralarındaki mesafeyi vurgulamak için ‘Bacaklarınızı çok seviyoruz’, fiyatı vurgulamak için ‘69’u çok seveceksiniz’ ve yine koltuk aralarındaki mesafenin vurgulandığı, ‘Biz ikinciyiz ama bizimki 77 santim’, “77 santimin kıymetini oturanlar bilir’, zamanında kalkış vurgusu yapılan ‘Kalkmıyorsa sizi uyarırız, çünkü biz ikinciyiz’ başlıklı reklamlarıyla oldukça dikkat çeken Atlasjet, son reklamıyla da çok konuşulacağa benziyor.

Reklamlarında rakiplerine göre farklı oldukları alanları vurgulayan Atlasjet, bu kez paralı ikramları hedef alan bir reklamla gündeme geldi.

‘Lütfen hosteslerimize para teklif etmeyiniz’ başlıklı reklam gazetelerde yer aldı. İlk bakışta farklı anlamlar çıkarabilecek reklamı görenler, işin aslını reklam metnini okuyunca anladı. Uçaktaki ikramların ücretsiz olduğu ve ücretli sananların hosteslere para vermeye kalkışmamalarının anlatılmak istendiği reklamla, ücretli ikram servisi yapan Pegasus ve Onur Air gibi rakip firmalara göndermede bulunuldu.©AirportHaber.com

ATLASJET YİNE ÇOK KONUŞULACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

okan ~ 5 yıl önce
gayet sempatik bende atlasla uçuyorum ayrıca hep o sandiviçlerden iki tane istiyorum ve hep veriyorlar :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Avrupa olsa neyse belki ama Türkiye gibi bir ülkede bu dille reklam yapmak doğrusu iyi cesaret.Keşke önce bunun insanlar üzerindeki etkisini sokağa çıkıp yoldan geçenlere teker teker 69'u çok seveceksiniz veya bizimki 72 cm ve zamanında kalkıyor gibisinden sorarak araştısalardı.Uğradıkları tacizden sonra böyle bir işe hiçbiri kalkışmazdı eminim :)) Bu güzelim mesleği böyle abuk subuk insanların oyuncağı yaptılar ya...Hadi bakalım.Rekabetten,reklamdan bile bir haber acizler ile havacılığın sonu otogar kültürü gibi olmaz inşallah. Sene 2030. Aprona uçak yaklaşıp kapılar açıldıktan sonra elinde sepetiyle ön kapıdan girip,arka kapıdan çıkarak lahmacun,çiğ köfte satan ali sabancı gibilerini umarım görmeyiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
77 ~ 5 yıl önce
77 hocam malumat
Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
akp nın sıvıl havacılıgı sızı goreve davet edıyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000