19 Eylül 2011, Pazartesi 09:30:42

ATLASJET UÇAĞI MECBURİ İNİŞ YAPTI...

Atlasjet Havayollarına ait yolcu uçağı Uluslararası Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı'na mecburi iniş yaptı...
  • kilo vermeye çalışırken bayılmış olmasın diyen arkadaş gerçektente çokkkkkk kilolu ekipleriniz var.atlasın sadece kilo yüzünden almadığı süper insanlara yazık.. zayıflayın yahuuu :-))
  • kilo vermeye çalışırken bayılmış olmasın kızcağız uçakta ,araştırılması lazım!
  • Arkadaşımız Türkiye'ye salimen dönmüş ve evine kavuşmuştur. Tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Kendimizi iyi hissetmeyince uçmamalıyız. "I'm safe" kuralını unutmayalım.
  • ARKADAŞIMIZA GEÇMİŞ OLSUN,BİLGİ OLARAK SÖYLEYEYİM;HERHANGİ BİR KIRIĞINIZLA HASTANEYE GİTTİĞİNİZDE ONEM DERECESİ OLARAK O ANKİ ACİLLERİN EN SONUNDA YER ALIRSINIZ.ONUN İÇİNDE KIRIK ACİL BİR İNİŞİ GEREKTİRMEZ.AYRICA ANKARA-ADANA ARSINDA YOLCU HASTALANSA VE GİDECEĞİ YER ADANA OLAN BİR UÇUŞTA İNİLMESİ EN UYGUN YER TABİİ Kİ ADANA DIR.NE DE OLSA ZAMAN OLARAK AYNI.VE KAPTAN EKİBİNİN VERDİĞİ BİLGİYE GÖRE HAREKET EDER.O HASTA HALA YAŞIYORSA DEMEK Kİ UYGULAMADA HATA YOK.VE HİÇBİR ŞİRKETİ SUÇLAMAYIN.HEPİMİZ BU İŞİ YAPIYORUZ.HEPİMİZ İNSANIZ.VE NEREDE NASIL KARAR VERİLMESİ GEREKLİLİĞİNİN EĞTİMİNİ ALMIŞ BULUNUYORUZ.BU KONUYU BURADA TARTIŞMA KONUSU YAPMAYIN BENCE.SADECE GEÇMİŞ OLSUN DEMEK YETER..
Atlasjet Havayolları'na ait yolcu uçağı Uluslararası Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı'na mecburi iniş yaptı.
 
Budapeşte Havalimanı yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, Antalya'dan Almanya'nın Dresden şehrine charter seferi yapan Atlasjet'e ait yolcu uçağının hostesinin rahatsızlanması sonucu Budapeşte'ye mecburi iniş yaptığı bildirildi.
 
Havalimanı yetkilisi Mihaly Hardy, Atlasjet'e ait Airbus A321 tipi uçağın Budapeşte'ye başarılı bir iniş gerçekleştirdiğini, rahatsızlanan 25 yaşındaki hostesin Budapeşte Ferenc Jahn Hastanesine kaldırıldığını açıkladı.

(Mynet Haber)
ATLASJET UÇAĞI MECBURİ İNİŞ YAPTI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
kilo vermeye çalışırken bayılmış olmasın diyen arkadaş gerçektente çokkkkkk kilolu ekipleriniz var.atlasın sadece kilo yüzünden almadığı süper insanlara yazık.. zayıflayın yahuuu :-))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kilo vermeye çalışırken bayılmış olmasın kızcağız uçakta ,araştırılması lazım!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaşımız Türkiye'ye salimen dönmüş ve evine kavuşmuştur. Tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Kendimizi iyi hissetmeyince uçmamalıyız. "I'm safe" kuralını unutmayalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ARKADAŞIMIZA GEÇMİŞ OLSUN,BİLGİ OLARAK SÖYLEYEYİM;HERHANGİ BİR KIRIĞINIZLA HASTANEYE GİTTİĞİNİZDE ONEM DERECESİ OLARAK O ANKİ ACİLLERİN EN SONUNDA YER ALIRSINIZ.ONUN İÇİNDE KIRIK ACİL BİR İNİŞİ GEREKTİRMEZ.AYRICA ANKARA-ADANA ARSINDA YOLCU HASTALANSA VE GİDECEĞİ YER ADANA OLAN BİR UÇUŞTA İNİLMESİ EN UYGUN YER TABİİ Kİ ADANA DIR.NE DE OLSA ZAMAN OLARAK AYNI.VE KAPTAN EKİBİNİN VERDİĞİ BİLGİYE GÖRE HAREKET EDER.O HASTA HALA YAŞIYORSA DEMEK Kİ UYGULAMADA HATA YOK.VE HİÇBİR ŞİRKETİ SUÇLAMAYIN.HEPİMİZ BU İŞİ YAPIYORUZ.HEPİMİZ İNSANIZ.VE NEREDE NASIL KARAR VERİLMESİ GEREKLİLİĞİNİN EĞTİMİNİ ALMIŞ BULUNUYORUZ.BU KONUYU BURADA TARTIŞMA KONUSU YAPMAYIN BENCE.SADECE GEÇMİŞ OLSUN DEMEK YETER..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000