12 Ocak 2012, Perşembe 14:35:50

'ATLASJET UÇABİLİR MÜDAHALE EDEMEYİZ'

AB’nin Genişlemeden Sorumlu Komiseri Stefan Fule, Atlasjet'in uçuş başlatma fikrine karşı çıkarak Avrupa Komisyonu'ndan yorum isteyen Rum milletvekiline yanıt verdi...
  • boarding esnasında kabin memuruna bağıran kaptana hakaret eden kapıda gördüğü kabin memurunun üzerine yürüyerek hakaret eden alkışa tutan yolcu KKTC yolcusudur.güleryüzünü koruyan bakışlarını bile değiştirmeyen açıklama yapan kabin memurudur.tanık oldum! atlasjetin kabindeki hizmetine söz etmek çok zordur.
  • Uçakları güzel,kabin memurlarının kılık kıyafeti düzgün adeta bir milli havayolu gibi ama ne yazıkki kabin memurlarının tavrı çok kötü. Bana karşı yapılmadı yapılsa azının payını alırdı ama diğer uçan biri bebekli bir çift diğeri erkek yolcuya öyle azarlar gibi tavır yüzündeki ifade elime bir geçse bir kaşık suda boğacak vari.İlk uçuşumu ECN-ESB yapmıştım sonra yine denedim uçak içi tavırlar hoşuma gitmediği için bu havayoluna para kazandırmak içime sinmedi. Ama uçakları koltukları dış imaj muhteşem takdir ediyorum.
  • Sinirle yazı yazan arkadaşlar. Ne olur biraz Türkçe kurallarına uyalım. Bu yazıları gördükçe hayret ediyorum. Nasıl bir Türkçe bu ? Operasyonu hala "load sheet" sanan arkadaşların da ECN da hizmet vermesi şaşırtıcı. AtlasJet de çalışan arkadaşlar umarım bu yazıları okuyorsunuzdur. Ercan da durum pek hoş değil. Yer işletme başkanlığı bir kişiyi KKTC ye gönderip bir baktırsa fena olmayacak.
  • Nekadar biliyorsunuz hepiniz.. 1-Atlasjet personeli değilim ben, Star üyesi olan yabancı bir milli havayolunda çalışıyorum 2-Operation Hizmeti denmiş.. bu hizmetin ne olduğunu çok iyi bilen biriyim..Boarding Operation Hizmeti değildir. Komik olmayın 3-Kapı değişikliklerini Havayoluna bağlayan zeki arkadaşım.. Selam Olsun Sana :) 4-ECN'ye TK ile uçarım genelde Havaalanının sorunlarını sorunlarını Havayollarına bağlarsanız haksızlık edersiniz. 5- Alla Alla yazarım kimseyi ilgilendirmez.. 6-Atlasjet TK dan sonra en iyi Türk Kuyruklu Havayoludur.. (Low Cost meraklısıysanız o bölgelerde işim olmaz) 7-ECN'ye yatırım yapılıp altyapısı düzeltilmelidir.Halen IATA ve ICAO tarfından Türk Meydanı olarak tanınan bu istasyonu geliştirmek kimin
Türk Haber Ajansı Kıbrıs'ta yer alan habere göre; AB’nin Genişlemeden Sorumlu Komiseri Stefan Fule, Atlasjet'in İngiltere'den KKTC'ye Türkiye üzerinden uçuş başlatma kararını şikayet eden Rum milletvekiline, "Türkiye ile Kuzey Kıbrıs arasındaki uçuşları yasaklama yetkimiz yok" yanıtını verdi.

Fileleftheros gazetesine göre, Avrupa Parlamentosundaki Rum Milletvekili Antigoni Papadopulu, Atlasjet’in Nisan ayından itibaren İngiltere'den KKTC'ye Türkiye üzerinden günlük sefer başlatması konusunda Avrupa Komisyonu'ndan yorum istedi.
 
Papadopulo'nun bu talebine yanıt veren Fule, uçuş AB üyesi bir devletten olsa bile, havayolu şirketinin Türkiye ile Kuzey Kıbrıs arasındaki uçuşlarını yasaklama yetkisine sahip olmadıklarını belirtti.

Atlasjet'in uçuşlarını yapabileceğini vurgulayan Fule, uçuşları yasaklama ve engelleme gibi bir yetkilerinin bulunmadığı ve bu nedenle Atlasjet'in uçuşlarına müdahale edemeyeceklerini ifade etti.
 
'ATLASJET UÇABİLİR MÜDAHALE EDEMEYİZ'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 6 yıl önce
boarding esnasında kabin memuruna bağıran kaptana hakaret eden kapıda gördüğü kabin memurunun üzerine yürüyerek hakaret eden alkışa tutan yolcu KKTC yolcusudur.güleryüzünü koruyan bakışlarını bile değiştirmeyen açıklama yapan kabin memurudur.tanık oldum! atlasjetin kabindeki hizmetine söz etmek çok zordur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Uçakları güzel,kabin memurlarının kılık kıyafeti düzgün adeta bir milli havayolu gibi ama ne yazıkki kabin memurlarının tavrı çok kötü. Bana karşı yapılmadı yapılsa azının payını alırdı ama diğer uçan biri bebekli bir çift diğeri erkek yolcuya öyle azarlar gibi tavır yüzündeki ifade elime bir geçse bir kaşık suda boğacak vari.İlk uçuşumu ECN-ESB yapmıştım sonra yine denedim uçak içi tavırlar hoşuma gitmediği için bu havayoluna para kazandırmak içime sinmedi. Ama uçakları koltukları dış imaj muhteşem takdir ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sinirle yazı yazan arkadaşlar. Ne olur biraz Türkçe kurallarına uyalım. Bu yazıları gördükçe hayret ediyorum. Nasıl bir Türkçe bu ? Operasyonu hala "load sheet" sanan arkadaşların da ECN da hizmet vermesi şaşırtıcı. AtlasJet de çalışan arkadaşlar umarım bu yazıları okuyorsunuzdur. Ercan da durum pek hoş değil. Yer işletme başkanlığı bir kişiyi KKTC ye gönderip bir baktırsa fena olmayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Nekadar biliyorsunuz hepiniz.. 1-Atlasjet personeli değilim ben, Star üyesi olan yabancı bir milli havayolunda çalışıyorum 2-Operation Hizmeti denmiş.. bu hizmetin ne olduğunu çok iyi bilen biriyim..Boarding Operation Hizmeti değildir. Komik olmayın 3-Kapı değişikliklerini Havayoluna bağlayan zeki arkadaşım.. Selam Olsun Sana :) 4-ECN'ye TK ile uçarım genelde Havaalanının sorunlarını sorunlarını Havayollarına bağlarsanız haksızlık edersiniz. 5- Alla Alla yazarım kimseyi ilgilendirmez.. 6-Atlasjet TK dan sonra en iyi Türk Kuyruklu Havayoludur.. (Low Cost meraklısıysanız o bölgelerde işim olmaz) 7-ECN'ye yatırım yapılıp altyapısı düzeltilmelidir.Halen IATA ve ICAO tarfından Türk Meydanı olarak tanınan bu istasyonu geliştirmek kimin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000