28 Ekim 2011, Cuma 12:16:18

ATLASJET ŞİMDİDEN HAZIR

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını her zaman olduğu gibi bu bayramda da unutmayan Atlasjet, kontuarlarını 28 Ekim sabahından süslemeye başladı.
  • canım şirketim mutlu ve ülke olarak nice huzurlu bayramlara..BS
  • Dunyanin en buyuk devrimcisi ve devlet adaminin kurdugu ATATURK Cumhuriyet.....88. yasin kutlu olsun. Nice 88 yillara.....
  • Deprem bahane edilerek Devletin kurucu ilkelerinden birinin bayramının,töreninin iptal edildigi bir dönemde Atlasjet in bu durusunu Takdir ve Gıpda ederek karsılıyorum Allah Yolunuzu acık etsin kazasız belasız ucuslar.
  • diğer hava yolları diyerek thy'yi kastediyorsanız her thy personeli yürüyen bayraktır.gunde 2-3 uçak değil 300 uçakla uğraşıyoruz.populizm yapmanın alemi yok.
Önemli gün ve bayramlara en hassas havayolu şirketi olan Atlasjet, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle başta Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali olmak üzere bütün Türkiye'deki uçuş noktalarını  Atatürk posteri ve bayraklarla donattı.

Geleneksel hale getirdiği bayram süslemeleriyle toplumsal mesaj veren havayolu şirketi Atlasjet, Van'da yaşanan depreme de kayıtsız kalmamış, Atlasjet ve TÖSHİD Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy tarafından 100.000 TL ile yardım kampanyası başlatmıştı.

İşte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle süslenen Atlasjet kontuarları;
ATLASJET ŞİMDİDEN HAZIR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 6 yıl önce
canım şirketim mutlu ve ülke olarak nice huzurlu bayramlara..BS

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Dunyanin en buyuk devrimcisi ve devlet adaminin kurdugu ATATURK Cumhuriyet.....88. yasin kutlu olsun. Nice 88 yillara.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Deprem bahane edilerek Devletin kurucu ilkelerinden birinin bayramının,töreninin iptal edildigi bir dönemde Atlasjet in bu durusunu Takdir ve Gıpda ederek karsılıyorum Allah Yolunuzu acık etsin kazasız belasız ucuslar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
diğer hava yolları diyerek thy'yi kastediyorsanız her thy personeli yürüyen bayraktır.gunde 2-3 uçak değil 300 uçakla uğraşıyoruz.populizm yapmanın alemi yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000