19 Eylül 2014, Cuma 12:20:04

ATLASJET SERVİS AĞINI BÜYÜTTÜ

Atlasjet, Gaziantep’ten İstanbul’a seyahat eden yolcularına Gaziantep’te birçok noktadan ücretsiz havalimanı servisi sunuyor.
  • Birecik ilçesine de servis bekliyoruz. Teskkurler atlas jet.
  • Teşekürler atlas jet
  • Mardin e sefer bekliyoruz. Havalimanı herşeyiyle yenilendi.Mardin-İST yeşilkoy bu parkur da boş uçak olmaz
  • Mardin seferlerine de bekliyoruz

Atlasjet’in Eylül’de başlayan yeni servisleriyle Gaziantep’ten İstanbul’a sabah 06:40 ve İstanbul’dan Gaziantep’e akşam 22:20 uçuşu ile seyahat edenler, Gaziantep Havalimanı’ndan Adıyaman, Besni, Oğuzeli, Yavuzeli ve Araban’a da ücretsiz servislerden yararlanıyor. Atlasjet uçuşları, sunduğu konfor ve ücretsiz servis hizmeti sayesinde Adıyaman ve Besni bölgelerinden İstanbul’a iş amaçlı günübirlik seyahat eden yolcular tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Atlasjet, Gaziantep’ten İstanbul Atatürk Havalimanı’na düzenlediği uçuşlarda yolcularına havada sunduğu konforu karada da devam ettiriyor. Atlasjet’in Gaziantep – İstanbul seferlerine bilet alan yolcular, Gaziantep Havalimanı’na ulaşımda birçok noktadan kalkan ücretsiz servis hizmetlerinden yararlanıyor.

Atlasjet,  Gaziantep Havalimanı’ndan Gaziantep şehir merkezine, Nizip ve Kilis’e düzenlediği ücretsiz servis noktalarına Eylül ayı itibariyle yenilerini ekledi.

Atlasjet’in her gün Gaziantep’ten İstanbul’a sabah 06:40 ve İstanbul’dan Gaziantep’e akşam 22:20 uçuşları ile seyahat eden yolcular, Gaziantep Havalimanı’ndan karşılıklı düzenlenen ücretsiz servisler ile Adıyaman, Besni, Oğuzeli, Yavuzeli ve Araban’a kolayca ulaşıyor. Ücretsiz servis hizmeti sayesinde, Atlasjet uçuşları, Adıyaman ve Besni bölgelerinden özellikle İstanbul’a iş amaçlı günübirlik seyahat eden yolcuların tercih sebebi oluyor.

İstanbul’a EkonomiPlus konforuyla seyahat

Atlasjet ile Gaziantep’ten İstanbul’a EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcular, ücretsiz servis hizmetinin yanı sıra,  77cm genişliğindeki konforlu deri koltuklarda uçuş yaparak, ücretsiz zengin ikram çeşitlerinden ve 20 kilogram bagaj hakkından yararlanıyor.

Atlasjet’in Gaziantep’ten İstanbul Atatürk Havalimanı’na uçuşları Pazartesi ve Salı günleri günde 2 sefer, diğer günler ise günde 3 sefer gerçekleşiyor. Atlasjet yolcuları, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda çok uygun bekleme süreleri ile yurt içinde Antalya, Bodrum ve İzmir’e, yurt dışında ise Erbil, Kıbrıs, Londra ve Süleymaniye’ye bağlantılı seferler ile uçuş yapabiliyor. Ayrıca 70’in üzerinde havayolu ile yapılan interline anlaşmaları sayesinde yurt dışında pek çok noktaya bağlantılı uçuşlar gerçekleştirebiliyor.

Uçuşların bilet fiyatları EkonomiPlus’ta her şey dahil tek yön 82 TL’den başlıyor. Uçak biletleri ve ücretsiz havalimanı servislerinin saat ve güzergah bilgilerine www.atlasjet.com web sitesi ve yetkili acentelerden ulaşılabiliniyor. 

ATLASJET SERVİS AĞINI BÜYÜTTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

birecikli ~ 4 yıl önce
Birecik ilçesine de servis bekliyoruz. Teskkurler atlas jet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Teşekürler atlas jet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mardin ~ 4 yıl önce
Mardin e sefer bekliyoruz. Havalimanı herşeyiyle yenilendi.Mardin-İST yeşilkoy bu parkur da boş uçak olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Mardin seferlerine de bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000