15 Haziran 2012, Cuma 10:42:33

ATLASJET SABİHA GÖKÇEN’DE

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki yoğun trafik sonrası bazı seferlerini Sabiha Gökçen Havalimanı’na kaydıran Atlasjet, Bodrum’a ilk uçuşunu gerçekleştirdi...
  • uçağa su gösterisi yapmak havacılık geleneğidir.. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın..
  • ode ozaman kendı cebınden bakayım o su atırma olayının parasını guzel mıs bosa harcanan paralar
  • müsrüf abartma bunlar güzel şeyler her şey para değildir çıkartın şu kapitalist gözlükleri, duygu insanın en önemli özelligidir.
  • havalimanı ıtfayenı mazotunu kım alıyor beledıye mı cok buldular mazotu bosa harcıyorlar arap yağı fazla bulunca surermıs ıste sagına soluna ziyan edılen guzel ulkemın guzel paraları

Atlasjet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Bodrum’a ilk seferini gerçekleştirdi. Atlasjet’e ait KK2040 sefer sayılı  Airbus 321 tipi uçakla 119 yolcu bu sabah saat 09.00’da Bodrum’a uçtu.

Atatürk Havalimanı’ndaki yoğun trafik sonrası Atlasjet, bazı uçuşlarına Sabiha Gökçen Havalimanı’na kaydırma kararı almıştı.

Bodrum’un yanı sıra Dalaman ve Mykonos uçuşları da Atatürk Havalimanı’ndaki seferlere ek olarak bugünden itibaren İstanbul Sabiha Gökçen çıkışlı olarak gerçekleştirilecek.

 

ATLASJET SABİHA GÖKÇEN’DE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Burçin Yüce ~ 5 yıl önce
uçağa su gösterisi yapmak havacılık geleneğidir.. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
duygulu bebegim ~ 6 yıl önce
ode ozaman kendı cebınden bakayım o su atırma olayının parasını guzel mıs bosa harcanan paralar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
duygulu bebek ~ 6 yıl önce
müsrüf abartma bunlar güzel şeyler her şey para değildir çıkartın şu kapitalist gözlükleri, duygu insanın en önemli özelligidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
müsrüf ~ 6 yıl önce
havalimanı ıtfayenı mazotunu kım alıyor beledıye mı cok buldular mazotu bosa harcıyorlar arap yağı fazla bulunca surermıs ıste sagına soluna ziyan edılen guzel ulkemın guzel paraları

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000