19 Eylül 2008, Cuma 10:52:13

AtlasJet Öger'le işbirliğine gitti

Atlasjet ile Öger Türk Tur, nikah tazeledi. 2006 yılında sona eren işbirliği Atlasjet Genel Müdürü Orhan Coşkun ve Öger Tur Genel Müdürü Selim Ataş’ın imzasıyla yeniden başladı.
  • ben simdi anlamadim. öger yakalayamamis istikrari diyosunuz. 1969 yilindan beri ögeri o yildan beri destekiyoruz acanta olaraktan. bir sirket istikrarli olmasi icin 100 yil mi hayatta olmasi mi lazim, 40 yil yetmiyor mu. vallahi benim ve acanta arkadaslarimin 5 feniki dahi kalmadi ögerde. baska batan sirketlere para kaptiranlar hasetlerinden kötülüyorlar ögeri bence.
  • Ne dıyelim vatana mıllete hayırlı uğurlu olsun inşallah bu oger tur un calışacağı son havayolu şirketı olurda azda olsa yakalayamadığı istıkrarı bundan sonra yakalamış olur herhalde oger ın calışmadığı ve sıkıntıya sokmadığı havayolu şirketı kalmadı herhalde avrupada aldığımız duyumlara gore borcuna karsılık rus şirketıne oger tur buyuk bolumu satılmış inşallah atlas jet akıllı davranırda kendını sıkıntıya sokacak bır calışma protokolu imzalamamıştır ne dıyelim her ıkı taraf ıcın hayırlısı olsun avrupada yasayıp gelen gurbetcı aılelerımızde memnun kalacaklardır en azından artık bır turk şirketi ile ucup dertlerını rahatca anlatabıleceklerdır AMAN ATLAS JET GECMİŞİ UNUTUP OGER TUR A FAZLA GUVENME TAZELEMİŞ OLDUĞUNUZ NIKAH BIR GECEDE BITEBILIR OGER BU KONUDA SABIKALI inşallah ben yanılırım hayırlı uğurlu olsun turkıye yolcularına
  • Atlasjetin ucaklarini hep baska ülkelere kiraya verdigini okuyoruz. Acaba ellerinde Avrupaya gönderebilecek ucaklari varmi? Zaten 2006da ÖGER-ATLASJET evliliginin bozulmasina sasirmistik. Bizim sirketlerin bizim ülkemizin hatlarinda söz sahibi olmasi önemlidir, tememnnimizdir. Hayirli olsun.
  • Yorumunuz... anlamak zor tabi ne yapmaya calıştıklarını ama bılınen gercek sudur kı bu yonetıcılere inanarak guzel olacak dıye arada sıkıntıyı yasayan acentalar ve memleketlerıne gıderek gerı donemeten kendı parası ile rezıl olup ortada kalan yolculardır bu hep boyle olmustur ve olmayada devam edecektır cunku bu ınsanların para kazanması lazım bu parayıda medyaya cıkıp boy gostererek yapıyorlar ne oldu oger tur almanyada kı havayolu sırketleri size kapısını kapattıda mı atlas aklınıza geldi dune kadar atlas jet ın arkasından sallayıp duruyordunuz anlamak zor koyunun olmadığı yerde kecıye abdurrahman celebı dıyorlar sızde boyle işte ahhhhhhhhhhhhh istanbul havayolları aaaaahhhhhhhhhhhhh bak meydan kımlere kalmış allah sıze sağlıklı sıhhatlı uzun omurler versın sayın ozcan toplar tekrar arenaya cıkasınız kı alem havayolu ve tur operatoru gorsun sevgı ve saygılarımla camıaya hayırlı uğurlu olsun

Atlasjet ve Öger Türk Tur, dün Atlasjet Genel Müdürlük binasında atılan imzalarla yeniden işbirliğine gitti. Tarafları yeniden işbirliğine götüren anlaşma Atlasjet adına Genel Müdür Orhan Coşkun ve Öger Türk Tur adına Genel Müdür Selim Ataş Öger Tur tarafından imzalandı. Atılan imzalarla, 2006 yılı sonunda ara verilen işbirliği yeniden başlamış oldu. Atlasjet, Almanya’dan İstanbul ve Antalya’ya haftada 30 sefer yaparak Öger Tur yolcularını taşıyacak.

Atlasjet - Öger

AtlasJet Öger'le işbirliğine gitti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

gerçekçi ~ 10 yıl önce
ben simdi anlamadim. öger yakalayamamis istikrari diyosunuz. 1969 yilindan beri ögeri o yildan beri destekiyoruz acanta olaraktan. bir sirket istikrarli olmasi icin 100 yil mi hayatta olmasi mi lazim, 40 yil yetmiyor mu. vallahi benim ve acanta arkadaslarimin 5 feniki dahi kalmadi ögerde. baska batan sirketlere para kaptiranlar hasetlerinden kötülüyorlar ögeri bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ACENTACI ~ 10 yıl önce
Ne dıyelim vatana mıllete hayırlı uğurlu olsun inşallah bu oger tur un calışacağı son havayolu şirketı olurda azda olsa yakalayamadığı istıkrarı bundan sonra yakalamış olur herhalde oger ın calışmadığı ve sıkıntıya sokmadığı havayolu şirketı kalmadı herhalde avrupada aldığımız duyumlara gore borcuna karsılık rus şirketıne oger tur buyuk bolumu satılmış inşallah atlas jet akıllı davranırda kendını sıkıntıya sokacak bır calışma protokolu imzalamamıştır ne dıyelim her ıkı taraf ıcın hayırlısı olsun avrupada yasayıp gelen gurbetcı aılelerımızde memnun kalacaklardır en azından artık bır turk şirketi ile ucup dertlerını rahatca anlatabıleceklerdır AMAN ATLAS JET GECMİŞİ UNUTUP OGER TUR A FAZLA GUVENME TAZELEMİŞ OLDUĞUNUZ NIKAH BIR GECEDE BITEBILIR OGER BU KONUDA SABIKALI inşallah ben yanılırım hayırlı uğurlu olsun turkıye yolcularına

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GEZGIN01 ~ 10 yıl önce
Atlasjetin ucaklarini hep baska ülkelere kiraya verdigini okuyoruz. Acaba ellerinde Avrupaya gönderebilecek ucaklari varmi? Zaten 2006da ÖGER-ATLASJET evliliginin bozulmasina sasirmistik. Bizim sirketlerin bizim ülkemizin hatlarinda söz sahibi olmasi önemlidir, tememnnimizdir. Hayirli olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz : Adanalı ~ 10 yıl önce
Yorumunuz... anlamak zor tabi ne yapmaya calıştıklarını ama bılınen gercek sudur kı bu yonetıcılere inanarak guzel olacak dıye arada sıkıntıyı yasayan acentalar ve memleketlerıne gıderek gerı donemeten kendı parası ile rezıl olup ortada kalan yolculardır bu hep boyle olmustur ve olmayada devam edecektır cunku bu ınsanların para kazanması lazım bu parayıda medyaya cıkıp boy gostererek yapıyorlar ne oldu oger tur almanyada kı havayolu sırketleri size kapısını kapattıda mı atlas aklınıza geldi dune kadar atlas jet ın arkasından sallayıp duruyordunuz anlamak zor koyunun olmadığı yerde kecıye abdurrahman celebı dıyorlar sızde boyle işte ahhhhhhhhhhhhh istanbul havayolları aaaaahhhhhhhhhhhhh bak meydan kımlere kalmış allah sıze sağlıklı sıhhatlı uzun omurler versın sayın ozcan toplar tekrar arenaya cıkasınız kı alem havayolu ve tur operatoru gorsun sevgı ve saygılarımla camıaya hayırlı uğurlu olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000