25 Temmuz 2014, Cuma 15:03:14

ATLASJET KUVEYT'E BAŞLADI

Atlasjet’in, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Kuveyt’e düzenlediği tarifeli uçuşların ilki dün gerçekleşti. Haftanın dört günü gerçekleşen Kuveyt uçuşlarında “Uçan Şefler” görev alarak, Atlasjet yolcularına özel ikramlarda bulunuyor.
  • Doco ile sancağı kıyasladınız ya daha bişey demiyorum ben. Ya arkadaş ben uçan şef, kalitemiz hizmetimiz anlayışımız belli skytrax ile de tescilli zaten. Neden bu gözyaşları :)
  • @210 kişilik yanliz adamlar tk nin orta koltuk bos business ile dalga gecmekte yerden goge kadar haklilar be kardesim
  • 40 kg bagaj hakkı iyiymiş hakkaten. Thy bile max 32 kg veriyo ER uçuşlarında.
  • Sancak catering ikramda tartilmaz. Kalite ust duzey.

Atlasjet’in, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Kuveyt’e düzenlediği tarifeli uçuşların ilki dün gerçekleşti. Haftanın dört günü gerçekleşen Kuveyt uçuşlarında “Uçan Şefler” görev alarak, Atlasjet yolcularına özel ikramlarda bulunuyor.

Atlasjet, yurt dışındaki en yeni uçuş noktası Kuveyt’e tarifeli seferlere başladı. İlk uçuşu dün (24 Temmuz Perşembe günü) İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Kuveyt’e gerçekleştirilen seferin, dönüş uçuşu ise bugün (25 Temmuz Cuma günü) saat 03:10’da Atlasjet temsilcileri tarafından Kuveyt havalimanında uçağa biniş yapan yolculara çiçekler verilerek yapıldı. Kuveyt Havalimanı’ndan kalkan ve 210 koltuklu A321 uçak ile gerçekleşen seferin tamamen dolu olması dikkat çekti.

Haftada 4 gün gerçekleşen uçuşlar ile Atlasjet yolcuları, Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri İstanbul’dan 22:50’de kalkarak 02:20’de Kuveyt’te olabiliyor ve Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri 03.10’da Kuveyt’ten kalkarak sabah 06:50’de İstanbul Atatürk Havalimanı’na varabiliyorlar. Seferler, özellikle İstanbul’a kısa konaklama süreleri ile seyahat eden Kuveytli iş adamları tarafından tercih ediliyor.

Kuveyt Uçuşlarında “Uçan Şef” Hizmeti

Atlasjet, üç saat ve üzerindeki tüm uçuşlarında olduğu gibi Kuveyt seferlerinde de yolcularına “Uçan Şef” hizmeti sunuyor. Kuveyt uçuşlarında yolculara sunulan zengin ücretsiz ikram çeşitleri “Uçan Şefler” tarafından hazırlanıyor. Yolculara “Şefin Tatlısı” gibi farklılaştırılmış ikramlar sunan ve özel sunumlar yapan “Uçan Şefler”, onlarla birebir ilgilenerek seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılıyor.

Ayrıca Kuveyt seferlerinde seyahat eden Atlasjet yolcuları, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan uygun bekleme süreleri ile yurt içinde Antalya, Bodrum ve İzmir’e, yurt dışında ise Erbil, Kıbrıs ve Londra’ya bağlantılı seferler ile uçuş yapabiliyor.

İstanbul’dan Kuveyt’e 3,5 saat süren yolculuk boyunca Atlasjet, EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcularına 77cm genişliğindeki deri koltuklarda konforlu bir yolculuk sunuyor. Atlasjet yolcuları, uçuşlarında 40 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin ikramlar ve ücretsiz koltuk seçimi gibi çeşitli hizmetlerden yararlanıyor.

Ayrıca arzu eden Atlasjet yolcuları, uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebiliyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 50 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda Lounge kullanımı ve uçağa V.I.P araç ile transfer  gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasjet’in İstanbul - Kuveyt uçuşlarında, bilet fiyatları EkonomiPlus’ta her şey dahil tek yön 115 Euro’dan, Business Class’ta ise 215 Euro’dan başlıyor. Biletler www.atlasjet.com web sitesi ve yetkili acentelerde satışa açıldı. 

ATLASJET KUVEYT'E BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Doco ile sancağı kıyasladınız ya daha bişey demiyorum ben. Ya arkadaş ben uçan şef, kalitemiz hizmetimiz anlayışımız belli skytrax ile de tescilli zaten. Neden bu gözyaşları :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
@210 kişilik yanliz adamlar tk nin orta koltuk bos business ile dalga gecmekte yerden goge kadar haklilar be kardesim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
40 kg bagaj hakkı iyiymiş hakkaten. Thy bile max 32 kg veriyo ER uçuşlarında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sancak catering ikramda tartilmaz. Kalite ust duzey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000