14 Kasım 2011, Pazartesi 10:30:59

ATLASJET KKTC'Yİ İNGİLTERE'YE UÇURACAK

Atlasjet 7 Nisan'dan itibaren Kıbrıs'tan İngiltere'ye tarifeli seferlere başlıyor…
  • Kıbrıs yolcusu olarak yoruma katılıyorum. Zamanında uçuyoruz.Çok memnunuz. Başarılarınızın devamını diliyorum.
  • Neden A330larla uculmuyor ?
  • Türkiye ye ait havayolu kıbrıs-ingiltere çalışıyor.bu atlasjet neden en saçma yerlere gidiyor anlamadım ırağın 4 tane şehrine gideceğine,trabzon-istanbu-trabzon,trabzon-ankara-trabzon,trabzon-bursa-trabzon uçsa çok daha mantıklı olacak koskaca trabzondan ankaraya sadece anadolu jet uçuyor haliyle fiyatlarıda fahiş rakamlarda ama sanırım bu atlas jet uçak kazasından sonra yurt içi uçuş güvenini kaybetti.sözde yolcusunu en çok seven havayolu şirketi
  • Kıbrıs'ta Atlasjet'le hep zamanında veya erken hareket ediliyor. Yolcusu da buna alıştı, gecikme sorunu yaşanmıyor. Handling firmasının gayretlerini de burada takdir etmek lazım, tek tek yolcuyu buluyor ve koşturuyor. Buna rağmen, geciken yolcu olursa, Akdeniz'i yüzerek geçer. Gecikme sorunu, trafik nedeniyle genelde AHL'de yaşanıyor.
Her gün karşılıklı yapılacak İngiltere seferleri ile yolcuların konfor ve hizmet odaklı uçuş alternatifi de olacak. Business class ve ekonomiplus olarak iki farklı sınıftan gerçekleşen uçuşlar, Airbus A321 tipi uçaklar ile yapılacak.

Atlasjet’i tercih eden yolcular, İngiltere – Kıbrıs uçuşlarında da Atlasjet’in “ekonomiplus” ayrıcalıklarından yararlanabilecekler.

Atlasjet’in ekonomiplus ayrıcalıkları arasında; 77 santim ferah koltuk aralıkları, ücretsiz zengin ikramlar, ücretsiz otobüs servisleri, ücretsiz online check-in ve koltuk seçimi, 20 kg bagaj hakkı, Blackberry, iPhone ve iPad uygulamaları ile kolay ulaşılabilen fiyat avantajlı biletler yer alıyor. Ayrıca; Kıbrıs – İngiltere uçuşlarında golf turistlerine ekstra ücretsiz bagaj hakkı da sunulacak.

Atlasjet planladığı uçuşlarla haftada 2800 koltuk arz edecek. Yeni uçuşların Kıbrıs’ın turizm gelirlerine önemli ölçüde katkı yapması öngörülüyor.

İngiltere’deki Stansted ve Manchester havalimanlarından gerçekleştirilecek uçuşlara ilişkin tarife ise şöyle:

Ercan – Ankara – Stansted (karşılıklı uçuşlar) hafta içi her gün
Ercan – Antalya – Manchaster (karşılıklı uçuşlar) Cumartesi günleri
Ercan – Antalya – Stansted (karşılıklı uçuşlar) Pazar günleri
Stansted – Antalya – Ercan Pazar günleri
Ercan– Ankara – Ercan Pazar günleri
ATLASJET KKTC'Yİ İNGİLTERE'YE UÇURACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
Kıbrıs yolcusu olarak yoruma katılıyorum. Zamanında uçuyoruz.Çok memnunuz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Neden A330larla uculmuyor ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Türkiye ye ait havayolu kıbrıs-ingiltere çalışıyor.bu atlasjet neden en saçma yerlere gidiyor anlamadım ırağın 4 tane şehrine gideceğine,trabzon-istanbu-trabzon,trabzon-ankara-trabzon,trabzon-bursa-trabzon uçsa çok daha mantıklı olacak koskaca trabzondan ankaraya sadece anadolu jet uçuyor haliyle fiyatlarıda fahiş rakamlarda ama sanırım bu atlas jet uçak kazasından sonra yurt içi uçuş güvenini kaybetti.sözde yolcusunu en çok seven havayolu şirketi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kıbrıs'ta Atlasjet'le hep zamanında veya erken hareket ediliyor. Yolcusu da buna alıştı, gecikme sorunu yaşanmıyor. Handling firmasının gayretlerini de burada takdir etmek lazım, tek tek yolcuyu buluyor ve koşturuyor. Buna rağmen, geciken yolcu olursa, Akdeniz'i yüzerek geçer. Gecikme sorunu, trafik nedeniyle genelde AHL'de yaşanıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000