02 Aralık 2014, Salı 10:17:42

ATLASJET KABİNİNE ENDER SARAÇ DOPİNGİ

Atlasjet’in kabin memurları, Dr. Ender Saraç’ın kendilerine özel hazırladığı zayıflatıcı ve sağlıklı kilolarını korumaya yönelik menüler sayesinde doğru beslenerek formlarını koruyor ve yolculara sunduğu hizmet kalitesini artırıyor.
  • Ya şu bizim THY nin hosteslerine de bi ara uğra Dr Ender Saraç bey.Roberto Carlos a döndüler iyice.Atlasdan öğrensinler bence :)
  • Bencede çok güzel bir proje,bence thy de de bu böyle olmalı
  • Bunlar reklam kokan hareketler. Maaşlardan ne haber bakalım???
  • Çok aç kalıyoruz ender saraçın Diet menüsü sabah 1 küçücük sandviç öğlene kadar başka bişey yok hem çalışıyoruz yazık günah ya bize evden götürüyoz :))))) maaşlar yükselsin yazık günahhhh

Atlasjet, operasyonlarında yolcularına sunduğu profesyonel ve özenli yaklaşımı, kabin memurlarının fiziki görünümü ve sağlığına gösterdiği hassasiyet ile devam ettiriyor. “Müşteri odaklı” yaklaşımı ile sunduğu hizmet kalitesini sürekli yükseltmeyi amaçlayan Atlasjet, yolcularıyla direkt iletişim sağlayan kabin ekiplerinin hem eğitimine hem de sağlığına özen gösteriyor. Bu amaçla Atlasjet, Dr. Ender Saraç ile bir iş birliğine imza atarak, kabin memurlarının uçaklarda yediği ekip yemeği menülerini yeniledi.

Dr. Ender Saraç’ın, Atlasjet kabin ekiplerine özel olarak hazırladığı beslenme programı sabah kahvaltısından, ara öğünlere, sağlıklı atıştırmalıklardan ana yemeklere kadar tüm öğünleri kapsıyor. Hem fazla kiloları vermeye hem de sağlıklı ideal formu korumaya yönelik olarak alternatifli olarak hazırlanan beslenme programları her uçuşta görev alan kabin memurlarının ihtiyaçlarına göre özel olarak belirleniyor.

Kabin ekiplerinin yoğun bir tempoda çalıştığına ve uçuş esnasında kimi zaman hızlı olmak adına hazır yiyecekler tükettiğine değinen Atlasjet Kabin Hizmetleri Müdürü Mine Çapur, Dr. Ender Saraç’ın hazırladığı program ile temel amaçlarının kilosunu kontrol altında tutmak veya formunu korumak isteyen kabin ekiplerine hem sağlıklı hem de lezzetli bir seçenek sunabilmek olduğunu belirtti. Sağlıklı beslenmenin, kişinin enerjisini yükselttiğini ve kendisini iyi hissetmesini sağladığını vurgulayan Mine Çapur, bunun yolcular ile olan iletişimdeki pozitif etkisinin altını çizdi.

Atlasjet ile imza attığı projeye değinen Dr. Ender Saraç, özel olarak hazırlanan beslenme programlarının yanı sıra, kliniğinde arzu eden Atlasjet kabin memurlarına sağlıklı bir yaşam için ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık da verdiklerini belirterek, çalışanlardan aldıkları olumlu tepkilerden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

ATLASJET KABİNİNE ENDER SARAÇ DOPİNGİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

tgs thy ~ 3 yıl önce
Ya şu bizim THY nin hosteslerine de bi ara uğra Dr Ender Saraç bey.Roberto Carlos a döndüler iyice.Atlasdan öğrensinler bence :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adem ~ 3 yıl önce
Bencede çok güzel bir proje,bence thy de de bu böyle olmalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bunlar reklam kokan hareketler. Maaşlardan ne haber bakalım???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
host ~ 3 yıl önce
Çok aç kalıyoruz ender saraçın Diet menüsü sabah 1 küçücük sandviç öğlene kadar başka bişey yok hem çalışıyoruz yazık günah ya bize evden götürüyoz :))))) maaşlar yükselsin yazık günahhhh

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mira ~ 3 yıl önce
atlasjette host yokki :/

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000