31 Mayıs 2010, Pazartesi 17:38:52

ATLASJET İSRAİL UÇUŞLARINI DURDURDU

AtlasJet Havayolları İsrail ile olan anlaşmasını karışılıklı olarak süresiz askıya aldığını duyurdu. İşte o açıklama...
  • atlasjete bu onurlu davranısından dolayı tebriklerimi sunarım.
  • ÇEKİN TÜM UÇAKLARINIZI EN AZINDAN BU YÖNDE BİR BASKI KURALIM.AYRICA TÜRKİYEDE İSRAİL KONSOLOSLUĞUNUN NE GEREĞİ VAR ONU DA İPTAL ETSELER ŞU BUYUKLER KESKE.İLKER ATLI
  • 15000 rezervasyonun iptali taşınacak yolcuyu azaltmıştır. Ancak "anlaşmanın karşılıklı olarak askıya alındığı" ifadesi bile kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi yönüyle basın halkla ilişkiler konusundaki zekayı, profosyonelliği, samimiyeti ve nezaketi gösteriyor. Elastikiyet ve hızı gösteriyor. Sonuç olarak kaliteyi gösteriyor. Karar siyasi değil ticari olsa bile bravo.
  • yurt içinde uçmaya başlasın . türklere faydalı olsun
Yaşanan son gelişmeler neticesinde, karşılıklı varılan mutabakat doğrultusunda,  IST-TLV v.v hattında  planlanan  ortak seferler ve Code Share Anlaşması süresiz olarak dondurulmuştur.
ATLASJET İSRAİL UÇUŞLARINI DURDURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Misafir ~ 8 yıl önce
atlasjete bu onurlu davranısından dolayı tebriklerimi sunarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ÇEKİN TÜM UÇAKLARINIZI EN AZINDAN BU YÖNDE BİR BASKI KURALIM.AYRICA TÜRKİYEDE İSRAİL KONSOLOSLUĞUNUN NE GEREĞİ VAR ONU DA İPTAL ETSELER ŞU BUYUKLER KESKE.İLKER ATLI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
15000 rezervasyonun iptali taşınacak yolcuyu azaltmıştır. Ancak "anlaşmanın karşılıklı olarak askıya alındığı" ifadesi bile kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi yönüyle basın halkla ilişkiler konusundaki zekayı, profosyonelliği, samimiyeti ve nezaketi gösteriyor. Elastikiyet ve hızı gösteriyor. Sonuç olarak kaliteyi gösteriyor. Karar siyasi değil ticari olsa bile bravo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yurt içinde uçmaya başlasın . türklere faydalı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000