04 Ocak 2010, Pazartesi 12:15:56

Atlasjet, ışık olmaya devam ediyor

Atlasjet Havayolları, Sosyal Sorumluluk ve Destek Projeleri kapsamında 300 öğrenciye ışık oluyor...
  • Atlasjet kazancının bir bölümünü eğitime destek olmak için ayırmış ve doğudan İstanbul'a okumaya gelen gençlerimize, okuyabilsinler iş güç sahibi olsunlar da batıya göç etmesinler diye burs vermiş , takdir edip alkışlayacağınıza niye İstanbul'da yaşayan gençlere burs vermemiş diye eleştiriyorsunuz.Türkiye'nin batısında yaşayıp da okumak için bursa ihtiyacı olan gençlerimizin tamamına yakını zaten zamanında doğudan göç etmiş ailelerinn çocukları. Atlasjet'i soruna kaynağında müdahale ediyor diye ülkemizin " DOĞU ANADOLU " gerçeğine hakim olmadan eleştirmek sadece dar görüşlülüktür.
  • memleketin hertarafı çok zengin çok refah içinde de sanki tek fakirlik tek zorluk çeken doğudaki sewgili watandaşlarımıza hertürlü kolaylığı gösterecez onlrdan wergi almıyacaz doğurdukları her çocuğa para ödeyecez elektriği suyu kaak kullansınlar oda sorun diil diyecez yok artık bu watana zerre kadar faydası dıkunmayan insanlardan bahsediyoruz doğu bölgesi bu ülkenin kara deliğidir ordaki insanların niyetide üzüm yemek değil bağcıyı döwmektir okumuşta olsa cahil de olsa hepsinin niyeti aynıdır
  • SIRKET OLARAK GUNAH CIKARMAK!!! AYAKTA DURMAK ISTIYORSA BU YOLLAMI AYAKTA DURAJCAK ACABA:: AIL ISIYLE REKLAMINI YAPSIN, TICARETTE DUYGUSALLIGA GEREK YOK..... ISINIZLE ILGILI SAW DA GORMEK ISTIYORUZ SIZI, BU ISLERLE DEGIL..
  • arkadaşlar orda çıkan olaylar sonucu tüm halkı suçlamak yanlış değilmi ? evet çok çocuk yapıyorlar buda zamanında eğitilememiş çocuklardır. bunda okumak isteyen çocukların suçu ne? hangimiz anamızı babamızı seçebiliyoruz.Ve taş atan çocukları eğiticeksin ki doğruyu yanlışdan ayırt etsinler.bence atlasjeti tebrik etmek gerek.

Türkiye'nin genç ve dinamik havayolu şirketlerinden Atlasjet, daha önce Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinden 100 öğrenciye verdiği üniversite bursunu 300 öğrenciye çıkarma kararı aldı.

Maddi imkansızlıklar nedeniyle üniversite eğitimini sürdüremeyn öğrencilere daha önce de burs veren Atlasjet, bu sayıyı bu yıl 3 katına çıkararak, eğitime olan desteğini sürdürüyor.

2010 yılında öğrenciler için ayrılan bütçenin 700 bin TL olduğunu açıklayan Atlasjet, bu bursun özellikle kız öğrencilere büyük olanak sağlamasını hedefliyor.

Atlasjet, ışık olmaya devam ediyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
Atlasjet kazancının bir bölümünü eğitime destek olmak için ayırmış ve doğudan İstanbul'a okumaya gelen gençlerimize, okuyabilsinler iş güç sahibi olsunlar da batıya göç etmesinler diye burs vermiş , takdir edip alkışlayacağınıza niye İstanbul'da yaşayan gençlere burs vermemiş diye eleştiriyorsunuz.Türkiye'nin batısında yaşayıp da okumak için bursa ihtiyacı olan gençlerimizin tamamına yakını zaten zamanında doğudan göç etmiş ailelerinn çocukları. Atlasjet'i soruna kaynağında müdahale ediyor diye ülkemizin " DOĞU ANADOLU " gerçeğine hakim olmadan eleştirmek sadece dar görüşlülüktür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
memleketin hertarafı çok zengin çok refah içinde de sanki tek fakirlik tek zorluk çeken doğudaki sewgili watandaşlarımıza hertürlü kolaylığı gösterecez onlrdan wergi almıyacaz doğurdukları her çocuğa para ödeyecez elektriği suyu kaak kullansınlar oda sorun diil diyecez yok artık bu watana zerre kadar faydası dıkunmayan insanlardan bahsediyoruz doğu bölgesi bu ülkenin kara deliğidir ordaki insanların niyetide üzüm yemek değil bağcıyı döwmektir okumuşta olsa cahil de olsa hepsinin niyeti aynıdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SIRKET OLARAK GUNAH CIKARMAK!!! AYAKTA DURMAK ISTIYORSA BU YOLLAMI AYAKTA DURAJCAK ACABA:: AIL ISIYLE REKLAMINI YAPSIN, TICARETTE DUYGUSALLIGA GEREK YOK..... ISINIZLE ILGILI SAW DA GORMEK ISTIYORUZ SIZI, BU ISLERLE DEGIL..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arkadaşlar orda çıkan olaylar sonucu tüm halkı suçlamak yanlış değilmi ? evet çok çocuk yapıyorlar buda zamanında eğitilememiş çocuklardır. bunda okumak isteyen çocukların suçu ne? hangimiz anamızı babamızı seçebiliyoruz.Ve taş atan çocukları eğiticeksin ki doğruyu yanlışdan ayırt etsinler.bence atlasjeti tebrik etmek gerek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000