28 Kasım 2014, Cuma 14:46:40

ATLASJET İKİ YENİ NOKTAYA ÜCRETSİZ SERVİS KOYDU

Atlasjet, İzmir Havalimanı’na ulaşım için Aydın, Bornova, Kuşadası, Manisa ve Selçuk’tan sunduğu ücretsiz havalimanı servis noktalarına bugün itibariyle Nazilli ve Köşk bölgelerini de ekliyor.
  • BIR SEHIRE/ULKEYE ATLASGLOBAL UCUYORSA KESINLIKLE ATLASGLOBAL ILE UCARIM.TURKIYEDEKI EN KALITELI HAVAYOLU SIRKETIDIR.BILEN BILIR..
  • Ïzmir hava alanından adana ya sefer koyulacak mı?
  • Izmirden Hatay Antakyaya ucuslar nezaman basliyor ??? umarim yakinda .. cok yolcu merakla bekliyor ..izmirden sevgiler.. Basarilar ATLASJET .. Pilot arkadaslara da hayirli ucuslar ;)
  • Koş vatandaş koooooş !!!! Kalkıyorrrr !!!!

Atlasjet, İzmir’den İstanbul Atatürk Havalimanı’na düzenlediği uçuşlarda yolcularına havada sunduğu konforu karada da devam ettiriyor. Atlasjet’in İzmir’den İstanbul’a düzenlediği seferlere bilet alan yolcular, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na ulaşım için Ege Bölgesinde birçok noktadan kalkan ücretsiz servislerden yararlanıyor.

Atlasjet’le İzmir’den İstanbul’a seyahat eden yolcular, her gün seferlerin kalkış saatinden 3 saat 10 dakika önce Nazilli Otogar Kavşağı Hızır Petrol Ofisi içerisinden ve 2 saat 45 dakika önce Köşk - Ağa Petrol Shell içerisinden kalkan ücretsiz servis araçlarından yararlanabiliyor. Dönüşlerde ise servis araçları, Atlasjet’in İzmir - İstanbul uçak seferlerinin varışını takiben Adnan Menderes Havalimanı’ndan kalkıyor.

ATLASJET İKİ YENİ NOKTAYA ÜCRETSİZ SERVİS KOYDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

OGUZ ~ 3 yıl önce
BIR SEHIRE/ULKEYE ATLASGLOBAL UCUYORSA KESINLIKLE ATLASGLOBAL ILE UCARIM.TURKIYEDEKI EN KALITELI HAVAYOLU SIRKETIDIR.BILEN BILIR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
belgin ~ 3 yıl önce
Ïzmir hava alanından adana ya sefer koyulacak mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Izmirden Hatay Antakyaya ucuslar nezaman basliyor ??? umarim yakinda .. cok yolcu merakla bekliyor ..izmirden sevgiler.. Basarilar ATLASJET .. Pilot arkadaslara da hayirli ucuslar ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Koş vatandaş koooooş !!!! Kalkıyorrrr !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000