06 Mart 2014, Perşembe 14:01:31

ATLASJET GELECEĞİN PİLOTLARINI YETİŞTİRİYOR

Atlasjet çocuklara havacılığı sevdiriyor. Trump Alışveriş Merkezi’ndeki KidzMondo çocuk ülkesinde 14 yaş ve altındaki tüm çocuklar gerçek pilotluk ve kabin memurluğu deneyimi yaşıyor.
  • Herşeye tukaka demek zorunda misiniz? Bu ayrıntıları biliyosaniz siz de bu yola girmissiniz demek ki. Kafanıza silah mi dayadilar bu kararı alırken. Adamlar çocuklara faaliyet yapiyolar ona bile bi kulp uyduruyosunuz....
  • 42000 € yani kisi basi
  • Hap yap para kap
  • Ula bizde 12 senedir pilot olmaya çalışalım

Atlasjet çocuklara havacılığı sevdiriyor. Trump Alışveriş Merkezi’ndeki KidzMondo çocuk ülkesinde 14 yaş ve altındaki tüm çocuklar gerçek pilotluk ve kabin memurluğu deneyimi yaşıyor.

Eğlence&öğrence konseptiyle çocuklara büyüklerin mesleki deneyimlerini yaşatmayı amaçlayan çocuk şehri KidzMondo’da itfaiye istasyonu, polis karakolu, çikolata fabrikası, hastane ve uçak gibi yaklaşık 40 farklı meslek ünitesi yer alıyor. Çocuklar KidzMondo’ya, gerçek bir uçağın kokpitinin monte edildiği bir havalimanından giriş yapıyor, Atlasjet check-in kontuarlarında biniş kartlarını alarak kendi anayasası, pasaportu, parası bile olan bu ülkenin vatandaşı yani ‘Kidizen’i oluyor.

Geleceğin Pilotları Yetişiyor

Atlasjet, KidzMondo’da havacılığa ilgi duyan tüm çocuklara gerçek kokpitte, gerçek üniformalar ile heyecan verici bir deneyim sunuyor. Geleceğin minik pilotları, Atlasjet uçağında kule ile konuşup motoru çalıştırıyor, gerçek kaptan pilotlar gibi anonslar yaparak uçağın kumanda kontrolünü ele alıyor ve kendilerini büyüklerin dünyasının bir parçası gibi hissetmenin heyecanlı sevincini yaşıyor. Minikler, bir yandan pilotluk mesleğinin püf noktalarını öğrenirken, bir yandan da yemek servisinden güvenlik anonsuna kadar kabin ekibinin tüm işlerini deneyimleyerek hayallerindeki maceraları yaşama şansı yakalıyor.

Çocuklar, Atlasjet’in kırmızı kabin memuru kıyafetleri ve pilot üniformalarıyla kendilerini gerçek birer kabin memuru ve pilot gibi hissediyor. Üstelik yaptıkları işlerin karşılığında sadece KidzMondo’da geçerli para birimi Kidlar kazanıyor. Çocuklar bu şehirde büyüklerin dünyasını anlıyor, yaşamın ekonomik döngüsünü kavrıyor. Küçük meslektaşlarıyla birlikte çalışırken eğleniyor, eğlenirken hayatı öğreniyor.

Atlasjet yetkilileri çocuklara, hayallerini süsleyen bu meslekleri tanıtma ve deneyimletme fırsatı buldukları için büyük sevinç duyduklarını ifade etti.

Çocukların Kişilik Gelişimini Destekliyor

Atlasjet, çocuklara ‘Yolcusunu en çok seven havayolu’ mottosunun anlamını, müşteri memnuniyetini ve yolculara nasıl davranılacağını öğretirken saygılı ve güleryüzlü olmayı benimsetiyor. Pedagojik açıdan çocukların sosyal, bilişsel, duygusal ve psikomotor gelişimini destekleyerek yaratıcılıklarını artıran bu aktiviteler ebeveynler için de güvenilir bir etkinlik alternatifi oluşturuyor.ATLASJET GELECEĞİN PİLOTLARINI YETİŞTİRİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

yazık size ~ 4 yıl önce
Herşeye tukaka demek zorunda misiniz? Bu ayrıntıları biliyosaniz siz de bu yola girmissiniz demek ki. Kafanıza silah mi dayadilar bu kararı alırken. Adamlar çocuklara faaliyet yapiyolar ona bile bi kulp uyduruyosunuz....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
42000 € yani kisi basi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hap yap para kap

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ula bizde 12 senedir pilot olmaya çalışalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
12 ? ~ 4 yıl önce
nasıl yani ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000