02 Temmuz 2013, Salı 11:45:18

ATLASJET EN DEĞERLİLER ARASINDA...

Uluslararası marka değerlendirme şirketi Brand Finance 7. kez "Türkiye'nin En Değerli Markalar" listesini yayımladı. “Türkiye’nin En Değerli Markaları 2013” listesinde havacılık sektöründeki özel şirketlerden sadece Atlasjet bulunuyor.
  • Yabancılar öyle veya böyle bir seçim yapıyor ve bir havayolumuz bu listede en iyi marka olarak yer alıyor. Yorumlara bakın hele.Karalamakta üzerimize yok. Kaza hatırlatması da var, her şey var.Bu yetmiyormuş gibi arayaTHY, PGS ve Onurda sıkıştırılıyor. Bizim düşmana ne ihtiyacımız var ki? Biz birbirimize yeteriz.
  • türkiyenin dağa çarpan ilk özel havayolu şirketi ya belki o yüzden biliniyordur:) .. 8 tane lease 15 yaş civarı uçakla nereye kadar.. az uçak ve yaşlı filo tehlikelidir, onur air daha da beter tabii.. Cin aliye kızsak da pgs nin filosu genç..
  • THY ozel sirket mi? Guldurmeyin adami. Duyan da yonetimi bagimsiz, tamamen ozkaynakları ile yönetilen bir şirketten bahsediyorsunuz zannedecek. Topçu da zaten malimüşavirlikteki üstün başarısı sayesinde yönetim kuruluna girdi 2003te değil mi? Aaa pardon, havayolundan bahsediyorduk. Mali müşavirin ne işi olur bir havayolunun yönetim kurulunda. Bağımsız özel şirket olan THY seçmiştir kesin. Rizeli tanıdığı olduğu için değildir yoksa.
  • İlgili linki kontrol ettim, THY 4. sirada. Thy'nin halen %51 i ozel oldugundan haber buyuk oranda carpitilmis diye dusunuyorum. cunku bu haberden,Thy ilk 100 e girememis gibi birsey anlasiliyor.

2012 verileri ile hazırlanan listeye göre 100 markanın toplamı 31 milyar 240 milyon dolar değerinde oldu. Araştırma, Türkiye’nin marka stratejisiyle ilgili sorunlarını ortaya koyarken, farklı sektörlere yeniden devinim kazandırarak Türkiye’nin geleceğine yönelik rotasını bir kez daha çizdi.

Araştırma sonuçları, 2013 yılında Türkiye’nin en değerli markasını Türk Telekom olarak belirledi.  Özel havayolu şirketleri arasında ise sadece Atlasjet listeye girmeyi başardı.

Geçen yıl 22 milyon dolar olan değerini bu yıl 40 milyon dolara yükselten Atlasjet, listedeki yerini de 79’dan 72’ye yükseltmeyi başardı.

Özel sektördeki pek çok markayı geride bırakarak, en değerli 72. marka olan Atlasjet, sektöründe ise özel havayollarından en değerlisi olduğunu bu yıl da kanıtladı.

ATLASJET EN DEĞERLİLER ARASINDA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

ayıp değil mi? ~ 5 yıl önce
Yabancılar öyle veya böyle bir seçim yapıyor ve bir havayolumuz bu listede en iyi marka olarak yer alıyor. Yorumlara bakın hele.Karalamakta üzerimize yok. Kaza hatırlatması da var, her şey var.Bu yetmiyormuş gibi arayaTHY, PGS ve Onurda sıkıştırılıyor. Bizim düşmana ne ihtiyacımız var ki? Biz birbirimize yeteriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ısparta ~ 5 yıl önce
türkiyenin dağa çarpan ilk özel havayolu şirketi ya belki o yüzden biliniyordur:) .. 8 tane lease 15 yaş civarı uçakla nereye kadar.. az uçak ve yaşlı filo tehlikelidir, onur air daha da beter tabii.. Cin aliye kızsak da pgs nin filosu genç..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 5 yıl önce
World Focus'dan bahsediyorsun heralde ;)
daha beter ~ 5 yıl önce
Daha beter dedigin Onur Air o yaslı filo ile (Allah vermesin) bir tane kaza yapmadı. TK'nın kaç kazası var?
ozel sirket ~ 5 yıl önce
THY ozel sirket mi? Guldurmeyin adami. Duyan da yonetimi bagimsiz, tamamen ozkaynakları ile yönetilen bir şirketten bahsediyorsunuz zannedecek. Topçu da zaten malimüşavirlikteki üstün başarısı sayesinde yönetim kuruluna girdi 2003te değil mi? Aaa pardon, havayolundan bahsediyorduk. Mali müşavirin ne işi olur bir havayolunun yönetim kurulunda. Bağımsız özel şirket olan THY seçmiştir kesin. Rizeli tanıdığı olduğu için değildir yoksa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yerli kaptan ~ 5 yıl önce
İlgili linki kontrol ettim, THY 4. sirada. Thy'nin halen %51 i ozel oldugundan haber buyuk oranda carpitilmis diye dusunuyorum. cunku bu haberden,Thy ilk 100 e girememis gibi birsey anlasiliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000