23 Eylül 2008, Salı 12:04:56

Atlasjet bayram için ek seferler düzenleyecek

Atlasjet Havayolları, Ramazan Bayramı nedeniyle oluşacak yoğun talebi karşılamak için bazı noktalara ek seferler düzenleyecek...
  • ATLASJET Yöneticilerin ve tüm çalışanlarının bayramını kutlarız. bizlerkarta aileleriolan istanbuld YAŞAYAN KARSLILARIZ.sizlerden arzumuz haftada 3 gün dahiolsa karsa uçmanızı istiyoruz. şimdiden teşekür ederiz. uçacağüınıza tümkalbimle inanır hurmört ve saygılar sunarım.ATLASJET
  • Benim burada yazdıklarımın yok efendim kuyruk acısıymış yok şirketin iç işlerini bilmekmiş yok kulağı kesikmiş yok internet sitesine bu lafları yazmakmış..bunların sizi ilgilendiren tarafı ne arkadaş !! sen doğrumu onu söyle? yalan de cevabını vereyim..siz maaşı haketmek adı altında patronunuza yarenlik etmeye devam edin!! zamanında peşinde fır fır döndüğünüz dost gözüküp ihanet ettiğiniz abilerinize böylesine karalamalar gayet mert ve dürüstçe aferimm devam edin elbet patron gereğini yapar sizi mükafatlandırır birgün ???
  • Ben cahil olduğunua eminim ama sazan olacağını hiç düşünmemiştim...Ne yalan söyliyeyim, sen bu kadar çok şey bil, ondan sonra bunları bir internet sitesinde bir lafla ortalığa dök sonrada çok şeybilen sazan ol. Senden olsa olsa Nankör Cahil Sazan olur şu yazdıklarından sonra... Unutmadan enderose'a katılmamak mümkün değil..
  • vaayyyy hopdedik adlı arkadaşın ne çok şeyden haberi var böyle. hemde şirket içi olaylardan.baya kulağın kesikmiş arkadaşım.güçlü bir kuyruk acın olsa gerek:)) ama sen atlasjetin iç işlerine bu kadar kafanı yorma be şekerim. ayrıca yapılanlar patrona yalakalık değil kanımca maaş aldığı şirkete ihanet etmemek. ama bu tarz etiklerden haberin yok. dur seni sevindireyim heeee atlasjet batçak batçak hatta sende yeni bir havayolu şirketi kuracaksın sevgili abimiz:))))

Atlasjet Havayolları, iç hat tarifeli seferlerinde, bayram tatili süresince yoğun ilgi gören uçuş noktaları olan Antalya, Ercan ve Bodrum için tarifeli seferlerinin haricinde yaklaşık 60 ek ilave sefer düzenleyecek.

Dış hatlarda ise;  İtalya’da Katanya, Bologna, Roma, Venedik, İspanya’da Barcelona, Avusturya’da Viyana, Hırvatistan’da Dubrovnik, Macaristan’da Budapeşte, Çek Cumhuriyeti’nde Prag, en  çok rağbet gören uçuş noktaları olup, Atlasjet Havayolları tarafından bu şehirlere charter olarak ilave seferler düzenlenecek.

 

 

 

Atlasjet bayram için ek seferler düzenleyecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

KARS'LI ~ 10 yıl önce
ATLASJET Yöneticilerin ve tüm çalışanlarının bayramını kutlarız. bizlerkarta aileleriolan istanbuld YAŞAYAN KARSLILARIZ.sizlerden arzumuz haftada 3 gün dahiolsa karsa uçmanızı istiyoruz. şimdiden teşekür ederiz. uçacağüınıza tümkalbimle inanır hurmört ve saygılar sunarım.ATLASJET

Yanıtla

Kalan karakter 1000
???? ~ 10 yıl önce
Benim burada yazdıklarımın yok efendim kuyruk acısıymış yok şirketin iç işlerini bilmekmiş yok kulağı kesikmiş yok internet sitesine bu lafları yazmakmış..bunların sizi ilgilendiren tarafı ne arkadaş !! sen doğrumu onu söyle? yalan de cevabını vereyim..siz maaşı haketmek adı altında patronunuza yarenlik etmeye devam edin!! zamanında peşinde fır fır döndüğünüz dost gözüküp ihanet ettiğiniz abilerinize böylesine karalamalar gayet mert ve dürüstçe aferimm devam edin elbet patron gereğini yapar sizi mükafatlandırır birgün ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Balıkçı (Hopdedik'e cevap) ~ 10 yıl önce
Ben cahil olduğunua eminim ama sazan olacağını hiç düşünmemiştim...Ne yalan söyliyeyim, sen bu kadar çok şey bil, ondan sonra bunları bir internet sitesinde bir lafla ortalığa dök sonrada çok şeybilen sazan ol. Senden olsa olsa Nankör Cahil Sazan olur şu yazdıklarından sonra... Unutmadan enderose'a katılmamak mümkün değil..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
enderose ~ 10 yıl önce
vaayyyy hopdedik adlı arkadaşın ne çok şeyden haberi var böyle. hemde şirket içi olaylardan.baya kulağın kesikmiş arkadaşım.güçlü bir kuyruk acın olsa gerek:)) ama sen atlasjetin iç işlerine bu kadar kafanı yorma be şekerim. ayrıca yapılanlar patrona yalakalık değil kanımca maaş aldığı şirkete ihanet etmemek. ama bu tarz etiklerden haberin yok. dur seni sevindireyim heeee atlasjet batçak batçak hatta sende yeni bir havayolu şirketi kuracaksın sevgili abimiz:))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000