19 Mayıs 2013, Pazar 08:58:05

ATLASJET 19 MAYIS'I KUTLUYOR

Yolcusunu en çok seven havayolu şirketi Atlasjet, her milli bayramda olduğu gibi bugün de kontuarlarını Türk bayrakları ve Atatürk resimleriyle donattı.
  • Atatürk düşmanlarına kapak olur umarım
  • Thy sen neredesin??
  • Helal olsun sana Atlas Jet her zaman severim her gün dahada çok sevicem sizi.. Bu arada Airporthaber sizleride tebrik ediyor bu ülkede var olduğunuz için teşekkür ediyorum... Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun... İzmir'den Sevgilerle Etkin GÜREL
  • bütün bayramalrımızda aynı hassasiyeti gösteriyorlar, tebrik ediyorum!!

 

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlama tartışmaları sürerken, en milli havayolu şirketi olarak adını her bayram kontuarlarını süsleyerek duyuran Atlasjet, bu bayramda da kırmızı, beyaz’a büründü.

Milli değerlere gereken hassasiyeti en çok gösteren Atlasjet, İç Hatlar’da bulunan kontuarlarını, balonlar, Atatürk posterleri ve Türk bayraklarıyla süslerken, yolculardan bu hassasiyet nedeniyle tam not aldı.

İŞTE ATLASJET'İN KONTUARLARI

ATLASJET 19 MAYIS'I KUTLUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Düşman ~ 5 yıl önce
Atatürk düşmanlarına kapak olur umarım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy ~ 5 yıl önce
Thy sen neredesin??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
etkin ~ 5 yıl önce
Helal olsun sana Atlas Jet her zaman severim her gün dahada çok sevicem sizi.. Bu arada Airporthaber sizleride tebrik ediyor bu ülkede var olduğunuz için teşekkür ediyorum... Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun... İzmir'den Sevgilerle Etkin GÜREL

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bravo ~ 5 yıl önce
bütün bayramalrımızda aynı hassasiyeti gösteriyorlar, tebrik ediyorum!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000