03 Şubat 2016, Çarşamba 10:13:20

Atlasglobal'in yeni rotaları belli oldu

Atlasglobal'in Şarika (Sharjah), Beyrut ve Doha seferleri başlatacağı öğrenildi.
  • Doha seferleri başlamadan iptal olmuştur. Bilet ücretleri iade edildi. Yaşattığı geçici heyecan icin teşekkür ederiz atlas globale!
  • doha haftada birgün değil hergün gözküyor
  • once calisaninin hakkini versin. 300 un altina dustu kabin ekibi. ve kizlar sabah ucustan gelip aksam ucusa gidiyor, maaslari da piyasanin cok cok altinda. seneye duzelecekmis, yani diyor ki siz bu yil keriz keriz calisin, ben sizin sirtinizdan bi guzel para kazanayim, seneye allah kerim.. yazik
  • iyi ki otobüs var da bunların eline kalmıyoruz...

Atlasglobal, uçuş rotalarını artırmaya devam ediyor.Şirketin Şarika (Sharjah), Beyrut ve Doha seferlerinin detayları belli oldu.

Atlasglobal İstanbul-Beyrut seferleri 2 Mayıs'ta başlayacak ve cumartesi günleri hariç haftada 6 gün gerçekleşecek. İstanbul'dan kalkış saati 22:50, Beyrut'tan kalkış saati ise 04:45 olacak. Sadece haftanın 7.günü günde iki sefer olacak.  7. günlerde ikinci seferin İstanbul'dan kalkış saati saat 18:00 iken Beyrut'tan kalkış saati 20:50 olarak belirlendi.

İstanbul - Sharjah seferleri 27 Mart'ta başlayacak. Atlasglobal haftanın her günü İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan 22:20'de kalkarak, 03:45'te Sharjah'ta olacak ve Sharjah'tan 04:40'ta kalkarak saat 08:30'da İstanbul Atatürk Havalimanı'nda olacak. 

İstanbul-Doha seferleri ise 20 Haziran'da başlayacak ve İstanbul kalmış saati 23:40, Doha'dan kalkış saati ise 04:40 olacak. 

Atlasglobal'in yeni rotaları belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Semih ~ 2 yıl önce
Doha seferleri başlamadan iptal olmuştur. Bilet ücretleri iade edildi. Yaşattığı geçici heyecan icin teşekkür ederiz atlas globale!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atlas ~ 2 yıl önce
doha haftada birgün değil hergün gözküyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tabitabi ~ 2 yıl önce
once calisaninin hakkini versin. 300 un altina dustu kabin ekibi. ve kizlar sabah ucustan gelip aksam ucusa gidiyor, maaslari da piyasanin cok cok altinda. seneye duzelecekmis, yani diyor ki siz bu yil keriz keriz calisin, ben sizin sirtinizdan bi guzel para kazanayim, seneye allah kerim.. yazik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
otobüs ~ 2 yıl önce
iyi ki otobüs var da bunların eline kalmıyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000