16 Şubat 2017, Perşembe 12:21:43

Atlasglobal'in 'Star'ı emekli oldu

Havacılık sektörünün yakından tanıdığı sempatik isimlerinden Sitare Şençalış, 34 yıllık havacılık serüvenini noktaladı.
  • Atlasglobal bünyesindeki son (!) yönetici de emekliliği nedeni ile ayrıldı.Havalimanımız için de bir kayıp tır.Kendilerine uzun ve güzel bir emeklilik hayatı diliyorum.
  • Çok pozitif ve kültürlü mükemmel bir insan bundan sonra ki yaşamın da sağlık ve mutluluk dilerim
  • AH AH AH VAH VAH VAH DEMEYİ ÇOK İYİ BİLİRDİ
  • Pozitif enerjiniz ve tebessumu yüzünden eksik olmayan havalimanının güzide hanımefendisi güzel bir emeklilik hayatı diliyorum. Bir sabah limana geldiğimde atlasglb nin uçağının dustugunden habersizdim.Gözleri ağlamaktan şişmiş yolcu yakınlarına yardım edebilmek için çarpıniyordu. Yolcularına bu kadar önem veren bir yönetici görmedim.

Havacılık sektörünün yakından tanıdığı sempatik isimlerinden Sitare Şençalış, 34 yıllık havacılık serüvenini noktaladı.

1983 yılında Türk Hava Yolları’nda yolcu hizmetleri memuru olarak adım attığı havacılık sektöründe uzun yıllar yöneticilik yapan Sitare Şençalış, 22 yıl THY’de görev yaptıktan sonra Yolcu Hizmetleri Koondinasyon Müdürü olarak emekli oldu.  2005 yılında Atlasglobal havayolu şirketine yolcu hizmetleri koordinatörü olarak işe başlayan Şençalış, emekliliğine kadar bu görevi yürüttü.

Bugün itibariyle aktif çalışma hayatına nokta koyan Şençalış, bir ayrılık mesajı yayınladı.

Sitare Şençalış mesai arkadaşlarına böyle veda etti:

DEGERLİ  ATLASGLOBAL  AİLEM,

4 Şubat  2005  yılında  ailemin bir  bireyi  oldum.

12 Yılımı tamamladığım bu günler ,çalışma hayatımın 34 yılının en  anlamlı  12 yılı... Bu süreci SİZlerle  paylaşmanın sevinci,çoşkusu,gururu içindeyim.

DEĞERLİ AİLEM,

Türkiyenin IATA üyesi, ilk  Özel havayolunda görev aldığım, 12 yıl içinde, gerçekten az zamanda büyük işler yaptık.

Sn.Murat Ersoy 'un çalışkan, zeki,dinamik yapısındaki enerjisi ile karşımıza çıkan engelleri  birlik ve beraberlik içinde aşarak, tarifeli bir havayolunun,ATLASGLOBAL' in Temellerini,

aramızda olan ve  olmayan arkadaşlarımızla  BİRLİKTE attık!!!!

Şunu önemle belirtmeliyim ki;  BİRBİRİMİZE İNANDIK,GÜVENDİK...BİRBİRİMİZİ SEVDİK  ve  SAYDIK...BİLGİMİZİ PAYLAŞTIK ve  YAYDIK...

Tüm Şirket birimleri ile gerçek huzur ve başarının  saglanması için, her yönetim kademesinde görev yapanlar,kendilerine düşen vazifeyi bu inançla  yerine getirdi....

DEĞERLİ AİLEM,

Birlikte geçen 12 yılda başarı odaklı hedeflerimizde, ülkemde İLK lerin gerçekleştirildiği bir şirkette çalışmaktan mutluyum, gururluyum..

Gelecek yıllarda, aynı inanç ve enerji içinde devam edecektir.Havacılığın en son gelişmeleri ,GELECEĞİN ATLASGLOBAL yapısında,  SİZLERLE, HAYALLERİN ÜSTÜNE ÇIKACAKTIR!!.

DEGERLİ AİLEM,

Ben  değil ,  BİZ  dedik, Büyük bir AİLE olduk....SEVGİYLE  BAŞARIYA  KOŞTUK!!

Büyük bir ONURLA birlikte oldugum  Ailemin,    TÜM  BİREYLERİNE  içten  sevgi ve  saygılarımı  iletir, mutlulukla ,huzur içinde, SEVGİYLE BÜTÜNLEŞEN  nice  yıllar  dilerim.

GÖNÜL DOLUSU TEŞEKKÜRLERİMLE..

SEVGİYLE  KALIN, BENİ  DOĞRULARIMLA   ANIN..

NE MUTLU  ATLASGLOBAL' LİYİM  DİYENE...

Sitare  ŞENÇALIŞ

Atlasglobal'in 'Star'ı emekli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

GRAVITY ~ 1 yıl önce
Atlasglobal bünyesindeki son (!) yönetici de emekliliği nedeni ile ayrıldı.Havalimanımız için de bir kayıp tır.Kendilerine uzun ve güzel bir emeklilik hayatı diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Servet ~ 1 yıl önce
Çok pozitif ve kültürlü mükemmel bir insan bundan sonra ki yaşamın da sağlık ve mutluluk dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ATLAS ~ 1 yıl önce
AH AH AH VAH VAH VAH DEMEYİ ÇOK İYİ BİLİRDİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ziyaretçi ~ 1 yıl önce
Pozitif enerjiniz ve tebessumu yüzünden eksik olmayan havalimanının güzide hanımefendisi güzel bir emeklilik hayatı diliyorum. Bir sabah limana geldiğimde atlasglb nin uçağının dustugunden habersizdim.Gözleri ağlamaktan şişmiş yolcu yakınlarına yardım edebilmek için çarpıniyordu. Yolcularına bu kadar önem veren bir yönetici görmedim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000