14 Mart 2015, Cumartesi 10:10:45

ATLASGLOBAL'İN KAMERA ARKASINDA NELER OLDU?

AtlasGlobal kurumsal kimliği ile yeni bir yol çizen şirketin, büyük beğeni toplayan 'Hayallerin üstünde bir dünya" filminin kamera arkası görüntüleri yayınlandı. İşte o zorlu süreçte yaşananlar...
  • Atlas reklamına yer verilmesi çok normal. TÜRK HAVA YOLLARI reklamlarını vermeye kalksalar bir sene başka habere yer kalmaz.
  • Reklamın da reklamı olur mu kardeşim? Neresi global, Hamburg'a Adanaya uçmakla global mı olunur? Pardon, sakallı pilot amca ile olunur, unutmuştum!!!
  • HER ŞEY SÜT LİMAN GÖSTERİLİYOR AMA İŞTEN ATILAN YAKLAŞIK YÜZ KİŞİDEN KİMSENİN HABERİ YOK GALİBA.
  • Eğlenceli Güzel

Kurumsal kimliğini değiştiren, havayolu şirketlerinden AtlasGlobal, yeni yüzü ve reklam filmiyle büyük ilgi uyandırmıştı. Artık sadece Türkiye’nin değil, global bir havayolu olmanın ilk adımlarını attığını yeni reklam filmiyle hissettiren markanın, “Hayallerin üstünde bir dünya” sloganı da büyük beğeni toplamıştı.

AtlasGlobal’in WBRİstanbul imzası taşıyan reklam filmi, Atatürk Havalimanı’nda büyük bir ekip tarafından çekildi.

Yaklaşık 6 ay süren çalışmalar sonucunda hazırlanan filmin çekimleri 4 günde tamamlandı. Filmde; fotoğrafçısından stilistine, ışıkçısından yönetmenine kadar, konusunda Türkiye’nin önde gelen isimleri yer almıştı.

İŞTE O FİLMİN KAMERA ARKASI

ATLASGLOBAL'İN KAMERA ARKASINDA NELER OLDU?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Atlas reklamına yer verilmesi çok normal. TÜRK HAVA YOLLARI reklamlarını vermeye kalksalar bir sene başka habere yer kalmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Reklamın da reklamı olur mu kardeşim? Neresi global, Hamburg'a Adanaya uçmakla global mı olunur? Pardon, sakallı pilot amca ile olunur, unutmuştum!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEKNİK ~ 3 yıl önce
HER ŞEY SÜT LİMAN GÖSTERİLİYOR AMA İŞTEN ATILAN YAKLAŞIK YÜZ KİŞİDEN KİMSENİN HABERİ YOK GALİBA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Eğlenceli Güzel

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000