20 Eylül 2017, Çarşamba 10:10:38

Atlasglobal'den sınırsız uçuş

Yolcularına sunduğu hizmetleri ve yolcularının konforu için geliştirdiği yeni ürünleri ile öne çıkan Atlasglobal yeni kampanyaya imza atıyor.
  • Yahu kardeşim bu ne biçim kampanya böyle? bi de çok matah bişeymiş gibi 10 sayfa açıklama yapmış adam!
  • Bende AtlasGlobal'in OdeaAtlas kredi kartı var. Mil biriktiriyorum ve millerle vergisini ödeyerek uçuyorum. Yalnız ortada şöyle bir sorun var. Örnek veriyorum Amsterdam gidiş dönüş bileti için toplam ücret çıkan vergi 150 TL iken miller ile satın aldığımda çıkan vergi 350 TL oluyor. AtlasGlobal'i arayıp sordum neden aynı uçuşun vergisi farklı oluyor diye. Bana bedavaya uçuyorsunuz tabi ki vergisi daha yüksek olacak dendi. Ben de millerimi sadece yurt içi uçuşlar için kullanmaya karar verdim. AtlasGlobal'in mil programı yurt dışı için mantıklı değil. Bu kampanyada da mantıklı olacağını düşünmüyorum. Saygılar
  • Dr.Oetker reklamından alıntıdır...Personelin indirimli bilet tarifesi gibi mi? Ucak full ise stand by olur muyum? Jumpseat uçmak mı oda ne? Daha ne gibi sürprizler var?
  • Sayın atlas çalışanları. Siz hiç kktc ye gidip hizmetlerinizi gördünüz mü? Bence görmediniz. Bir ara gidin bakın kontuar vs hizmetleriniz ne durumda. Gülümseme yok. Uniforma yok. Sorulara cevap verecek bilgileri yok. Konuşmalar çok kaba. Boarding ahır kapısı gibi. Ne düzen var ne nizam.

Yolcularına sunduğu hizmetleri ve yolcularının konforu için geliştirdiği yeni ürünleri ile öne çıkan Atlasglobal yeni kampanyaya imza atıyor. 'Atlasglobal Unlimited Kampanyası’ ile Business Class yolcularına 8 ay boyunca ‘sınırsız uçuş̧’ fırsatı sunan Atlasglobal, tarifeli uçuşlarının bulunduğu tüm parkurlarda, yurt dışı 3.500 USD ve yurt içi 3.500 TL’lik alternatiflerle, istedikleri parkuru seçip istedikleri uçuşu yapma hakkı tanıyan bir ürün hazırladı.

Atlasglobal Pazarlama ve Kurumsal İletişim Başkanı Tuna Tunca, “Atlasglobal olarak stratejimizi daha insancıl, daha kolay erişilebilir, yenilikçi ve sektörün kabullendiği standartların üzerine çıkmak olarak belirledik. Bu sayede ‘Atlasglobal Unlimited’ kampanyamız ortaya çıktı” dedi.

2017 yılında marka stratejisini ‘insancıl, kolay erişilebilir ve standartlara medyan okuyan’ olarak üç ana başlıkta toplayan Atlasglobal, yenilikçi bir kampanyaya imza atıyor. ‘Atlasglobal Unlimited Kampanyası’ ile herkesi Business Class uçurmayı hedefleyen Atlasglobal, yolcularına; sekiz ay boyunca tarifeli sefer icra edilen tüm parkurlarda, 3.500 USD ve 3.500 TL’lik alternatiflerle, istedikleri parkuru seçip istedikleri uçuşu yapma hakkı tanıyan bir ürün sunuyor. 

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Atlasglobal Pazarlama ve Kurumsal İletişim Başkanı Tuna Tunca, “Atlasglobal olarak marka hedefimizi; daha insancıl, daha kolay erişilebilir, yenilikçi ve sektörün kabullendiği standartların üzerine çıkmak olarak belirledik. Bu doğrultuda uçmayı daha kolay kılan ve herkesi uçmaya hatta Business Class uçmaya davet eden ‘Atlasglobal Unlimited Kampanyamız ortaya çıktı” dedi. Kampanyalarının odağında Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler’in (KOBİ), seyahatlerine yıllık olarak ciddi bütçeler ayıran kurumsal şirketler ve sık seyahat eden yolcularından oluştuğunu belirten Tunca, “Yolcularımız, bu kampanyayı satın almadan önce “3.500 TL’ye kaç kez uçuş yapabilirim?” diye kendi hesaplarını yapacaktır. Bizim yaptığımız hesaplamaya göre, 3.500 TL kapsamında 8 ay boyunca toplamda altı veya sekiz kez gidiş-dönüş bileti alan yolcu, avantajlı hale geliyor. Aynı şekilde, yurt dışına dört veya altı kez giden yolcularımız, bu kampanyadan yararlandıkları takdirde avantajlı konuma geliyor. Bu şu anlama geliyor: Eğer bir yolcumuz yurt dışına bir yıl veya sekiz ay boyunca altı kereden fazla gideceğini öngörüyorsa, yolcumuz için bu kampanya, maliyet anlamında çok efektif hale geliyor. Yolcularımız kampanya detaylarını https://www.atlasglb.com/unlimited web sitemizden öğrenebiliyorlar” ifadelerini kullandı.

Uçan şeflerden eşsiz menüler

Atlasglobal olarak Business Class’ta kalite olarak son derece yüksek standartlarda hizmet sunduklarını aktaran Tuna Tunca, “Havaalanına gelen Business Class misafirlerimiz, ayrıcalıklı kontuarlarımızda işlemlerini gerçekleştiriyor. Ardından ‘fast track’ hizmetimizle pasaport kontrolünden hızlı geçiş sağlayan misafirlerimiz lounge’muzda uçuş saatlerine kadar vakit geçiriyor. Uçuş saatleri gelen Business Class yolcularımız, ‘VIP shuttle’ ile uçağa geçiyor. Uçağa geçen yolcularımız sabit Business konfigürasyonu sunan Business Class bölümümüzde 100 cm koltuk aralığı bulunan deri koltuklarında Flying Chef’lerimizin sunduğu eşsiz mönülerimiz eşliğinde yolculuklarını tamamlıyor” dedi.

Atlasglobal'den sınırsız uçuş

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Daha neler... ~ 9 ay önce
Yahu kardeşim bu ne biçim kampanya böyle? bi de çok matah bişeymiş gibi 10 sayfa açıklama yapmış adam!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
qzy ~ 9 ay önce
Bende AtlasGlobal'in OdeaAtlas kredi kartı var. Mil biriktiriyorum ve millerle vergisini ödeyerek uçuyorum. Yalnız ortada şöyle bir sorun var. Örnek veriyorum Amsterdam gidiş dönüş bileti için toplam ücret çıkan vergi 150 TL iken miller ile satın aldığımda çıkan vergi 350 TL oluyor. AtlasGlobal'i arayıp sordum neden aynı uçuşun vergisi farklı oluyor diye. Bana bedavaya uçuyorsunuz tabi ki vergisi daha yüksek olacak dendi. Ben de millerimi sadece yurt içi uçuşlar için kullanmaya karar verdim. AtlasGlobal'in mil programı yurt dışı için mantıklı değil. Bu kampanyada da mantıklı olacağını düşünmüyorum. Saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tekteknik ~ 9 ay önce
Dr.Oetker reklamından alıntıdır...Personelin indirimli bilet tarifesi gibi mi? Ucak full ise stand by olur muyum? Jumpseat uçmak mı oda ne? Daha ne gibi sürprizler var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erinç ~ 9 ay önce
Sayın atlas çalışanları. Siz hiç kktc ye gidip hizmetlerinizi gördünüz mü? Bence görmediniz. Bir ara gidin bakın kontuar vs hizmetleriniz ne durumda. Gülümseme yok. Uniforma yok. Sorulara cevap verecek bilgileri yok. Konuşmalar çok kaba. Boarding ahır kapısı gibi. Ne düzen var ne nizam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000